Geplaatst door Linda

Op 3 maart 2019

Bekerwedstrijd Monza D1 – VVV/Delta D3: 3-2

Na het behalen van de beker afgelopen seizoen, probeert Monza dames 1 het dit jaar weer. Afgelopen woensdag speelden we de kwartfinale tegen VVV/Delta D3, een team dat ruim aan kop staat in de 3e klasse.

Al snel bleken de meiden van VVV/Delta over goede services en harde aanval te beschikken. In de eerste set konden we weinig tegenstand bieden en verloren deze set met 15-25. Op naar set twee. Met wat frisse dames aan onze kant erin wisten we deze set met hard werken te winnen met 25-20. Ook in de derde set wisten we de dames onder druk te houden en wonnen we met 25-22. In de vierde set een dipje en lukte het ons niet om de meiden van VVV/Delta bij te benen. Deze set verloren we dan ook met 19-25. Op naar de vijfde set. Het begin ging gelijk op, maar na de kantwissel konden we uitlopen. Helaas stond er aan de overkant een servicekanon en lukte het niet om een punt te scoren. Uiteindelijk wist VVV/Delta terug te komen tot 13-13. Gelukkig is het daarbij gebleven en wonnen we de laatste set met 15-13! Op naar de halve finale tegen KVA DS2!

Bedankt Edwin en Evelien/Harriët voor het fluiten en tellen. 

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...