Geplaatst door Linda

Op 31 maart 2019

De jeugdkampioenen vallen bij vvMonza als rijpe appelen van de boom…

Nadat de N6-1 en de N6-2 onlangs al kampioen zijn in hun klasse, kan het feest nog groter worden. Aanstaande zaterdag speelt de MC1 thuis tegen Inter Rijswijk om 14.15 uur. Zij kunnen jullie aanmoedigingen heel hard gebruiken.

Tevens spelen de N6-1 en de N6-2 ook in de Wielepet respectievelijk om 14.15 uur en 15.45 uur. Na de wedstrijden wordt het een heel groot feest in de Wielepet.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...