Geplaatst door Linda

Op 16 maart 2019

Ontwikkelingen bij de mini’s van vvMonza

De meiden van N3-1 hebben zich ontwikkeld tot een sterk team. Er zit groei in het team en dat resulteerde in goede klassementen tijdens de CMV-toernooien. Het toernooi van januari zijn ze zelfs eerste geworden in de poule. Top meiden. Nog een paar toernooien en dan zijn jullie echt toe aan een hoger niveau .

Monza N5-1. Dit team van Marit, Sophia, Wende en Myrthe ging voor tot voor kort nog door het leven als Monza N4. Onlangs werd bij DEO het eerste toernooi gespeeld op het hogere N5 niveau. Van enige druk was bij de meiden totaal geen enkele sprake. Ook de nieuwe regels boezemden de meiden geen angst in. De eerste set tegen Deo ging nog nipt verloren. Maar in de tweede set revancheerden de meiden zich en eindigde set in een spannend gelijkspel. Vervolgens toonden Kratos en Kalinko zich een maatje te groot. Al konden de meiden door sterk serveren aardig mee komen in beide wedstrijden. De laatste wedstrijd werd opnieuw gespeeld tegen DEO. Met de ervaring van de eerste wedstrijd nog in het achterhoofd gingen de meiden vol voor de overwinning. De eerste set werd met ruime cijfers, 18 – 9 gewonnen. Waarbij mooie rally’s, de team spirit een goede boost gaven. Helaas ging de tweede set met 16 – 11 verloren. Zodat deze wedstrijd eindigde in een gelijkspel. De meiden kunnen terugkijken op een mooi eerste toernooi op een hoger niveau. Op naar het volgende toernooi.

Monza N6-2 heeft eerste seizoenshelft laten zien dat ze enorm gegroeid. Na vele verloren wedstrijden met 4-0 bleven ze met opgeheven hoofd spelen. Ze gingen zelfs sets winnen. Ze kwamen niet tot wedstrijden, maar de groei laten ze zeker zien. Dat ze door bleven gaan is te zien aan de setstand die ze winnend afsloten. De tweede seizoenshelft zijn ze in een nieuwe poule met een overwinning begonnen. Ga zo door mannen.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...