Geplaatst door Linda

Op 19 april 2019

Monza Beachvolleybal trainingen gaan weer beginnen!

Vanaf woensdag 15 mei 2019 kan er weer beachvolleybal worden gespeeld bij Monza.
De trainingen worden verzorgt op het strand bij de Kareldoormantrap in Ter Heijde (gemeente Westland).  
De kosten bedragen € 25,00 voor ca. 8 trainingen en 6 spelavonden in de vorm van een potje, een Monza beachvolleybal toernooi en een speciale Monza gift (op = op).

De trainingstijden zijn:

  • Jeugd:            18:45 – 20:15
  • Senioren:      20:00 – 21:30  

Iedereen is welkom al zijn er wel maar een beperkt aantal netten, ballen en dus plekken. Meld je dus snel aan op https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd2axFbq68SjiVX0oHpXSog6VoJnj0JVW3z0-dmq8gs0M3ZHQ/viewform


Dan zien we je graag op 15 mei, of één van de andere woensdagen!

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...