Geplaatst door Linda

Op 22 april 2019

Monza D2 verovert alsnog promotie naar 3e klasse

Afgelopen zaterdag was het spannend in de Tanthof in Delft. Monza D2 speelde haar PD-wedstrijd tegen SKC D10. Deze wedstrijd heeft Monza D2 met overmacht gewonnen. De setstanden waren 16-25 en 19-25. Een duidelijke 2-0 voor Monza D2. Wij hadden helaas geen verslaggever ter plekke maar de dames waren razend enthousiast bij het halen van dit geweldige resultaat. Komend jaar kunnen zij gaan stralen in de 3e klasse. Dames en trainer/coach Cees gefeliciteerd met dit behaalde resultaat. De foto is van Johanna van Driel.

Op diezelfde zaterdag konden ook de dames van Monza D3 een eventuele promotie naar de 3e klasse afdwingen. Zij moesten tegen MVC D2 uit Moordrecht. Helaas konden zij niet voldoende druk zetten op de tegenstander. De wedstrijd ging met 2-0 verloren. Jullie zijn er wel voor gegaan maar helaas net verloren. Volgend jaar weer een poging om de 4e klasse te ontstijgen.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...