Afgelopen zaterdag was het spannend in de Tanthof in Delft. Monza D2 speelde haar PD-wedstrijd tegen SKC D10. Deze wedstrijd heeft Monza D2 met overmacht gewonnen. De setstanden waren 16-25 en 19-25. Een duidelijke 2-0 voor Monza D2. Wij hadden helaas geen verslaggever ter plekke maar de dames waren razend enthousiast bij het halen van dit geweldige resultaat. Komend jaar kunnen zij gaan stralen in de 3e klasse. Dames en trainer/coach Cees gefeliciteerd met dit behaalde resultaat. De foto is van Johanna van Driel.

Op diezelfde zaterdag konden ook de dames van Monza D3 een eventuele promotie naar de 3e klasse afdwingen. Zij moesten tegen MVC D2 uit Moordrecht. Helaas konden zij niet voldoende druk zetten op de tegenstander. De wedstrijd ging met 2-0 verloren. Jullie zijn er wel voor gegaan maar helaas net verloren. Volgend jaar weer een poging om de 4e klasse te ontstijgen.