Geplaatst door Linda

Op 8 april 2019

vvMonza zet de jeugdkampioenen N6-1 en N6-2 in het zonnetje

Eigenlijk was rekening gehouden met 3 jeugdkampioenen. Alleen Monza C1 heeft het op de valreep net nog niet gehaald. Zij kwamen 1 puntje te kort om afgelopen zaterdag ook kampioen te worden. Maar dat zullen ze komende zaterdag tegen Kratos ‘08 MC1 om 14.15 uur in de Wielepet wel recht trekken.

De N6-1 en de N6-2 zijn in elk geval wel al kampioen. Zij zijn afgelopen zaterdag lekker in het zonnetje gezet. Knappe prestatie van beide teams. Jullie hebben het verdiend. Volgend seizoen weer een stapje hoger op de volleyballadder.  

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...