Onlangs is onder grote belangstelling de BBQ van vvMonza gehouden ter ere van het 10-jarig jubileum. De evenementencommissie had veel inspanningen verricht om een mooi programma samen te stellen voor zowel de jeugd als de senioren. Zo was er een stormbaan voor de jeugd. Het summoworstelen was zeer in trek bij de wat ouderen onder ons en van het boogschieten werd veelvuldig gebruik gemaakt. Deze activiteiten werden aangeboden door Lexthoen events. De locatie was hier zeer geschikt voor: Novastar Lilies. Hier hadden we alle ruimte en kon de BBQ rustig opgestart worden. Deze werd uitstekend verzorgd door Jacobus, de vader van Diego. Alle vlees werd deskundig voor je ge-BBQ-ed en je kon kiezen uit een grote variatie aan salades. Gezellig keuvelend aan de statafels konden we genieten van het speciale optreden van Evelien en Joost. Zelfs de zon liet zich van haar goede kant zien. Het was een mooie afsluiting van het seizoen en de evenementencommissie kan terugkijken op een zeer geslaagde BBQ. Bijgevoegd vinden jullie nog een aantal sfeerfoto’s.