Geplaatst door Linda

Op 9 juni 2019

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor Auto Houtwijk werd gewonnen door de wolven. Bij het veld gesponsord door de Quiz Brothers kwam smashing Suske en Wiske als winnaar uit de bus. Op het 3e veld gesponsord door Autoschade Harteveld werd gewonnen door de Minnions.

De originaliteitsprijs ging naar Pooh beer en zijn vriendjes. Uiteraard werd nog “even” nagedronken in de bar van de Wielepet.  De evenmentencommissie kan weer terugkijken op een geslaagd toernooi. Op 21 juni vindt de allerlaatste activiteit in het kader van dit jubileumjaar plaats: de pubquiz. Hier kun je je nog steeds voor opgeven via deze link.

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...

Super BBQ ter ere van 10-jarig jubileum vvMonza

Onlangs is onder grote belangstelling de BBQ van vvMonza gehouden ter ere van het 10-jarig jubileum. De evenementencommissie had veel inspanningen verricht om een mooi programma samen te stellen voor zowel de jeugd als de senioren. Zo was er een stormbaan voor de...