Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor Auto Houtwijk werd gewonnen door de wolven. Bij het veld gesponsord door de Quiz Brothers kwam smashing Suske en Wiske als winnaar uit de bus. Op het 3e veld gesponsord door Autoschade Harteveld werd gewonnen door de Minnions.

De originaliteitsprijs ging naar Pooh beer en zijn vriendjes. Uiteraard werd nog “even” nagedronken in de bar van de Wielepet.  De evenmentencommissie kan weer terugkijken op een geslaagd toernooi. Op 21 juni vindt de allerlaatste activiteit in het kader van dit jubileumjaar plaats: de pubquiz. Hier kun je je nog steeds voor opgeven via deze link.