Geplaatst door Linda

Op 30 juni 2019

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig assortiment aan verschillende bieren. We hebben het ons lekker laten smaken. Natuurlijk kwamen alle sterke verhalen van het afgelopen seizoen nog even de revu langs. Maar dat heeft ons er niet van kunnen weerhouden om heren 5 in deze samenstelling vast te houden. De transferbedragen logen er dan ook niet om. Een aantal blijven bij Monza de eer hoog houden. Een aantal zijn door een aantal concurrerende verenigingen weggekocht. Helaas. Maar er gloort nog wat hoop. Heren 5 wordt sterk verjongt en gaat komend seizoen alle records van heren 5 breken. Heren 5 veel succes toegewenst. We komen volgend seizoen aanmoedigen….. en de 3e helft meevieren.  

Tevens zijn we zo’n beetje aan het einde van dit seizoen gekomen. We gaan over naar de zomerstand met onze communicatie. Iedereen alvast een goede vakantie toegewenst en begin van het nieuwe seizoen weer veel gezelligheid en prestaties toegewenst.

Of lees meer nieuws..

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina...

Super BBQ ter ere van 10-jarig jubileum vvMonza

Onlangs is onder grote belangstelling de BBQ van vvMonza gehouden ter ere van het 10-jarig jubileum. De evenementencommissie had veel inspanningen verricht om een mooi programma samen te stellen voor zowel de jeugd als de senioren. Zo was er een stormbaan voor de...