Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig assortiment aan verschillende bieren. We hebben het ons lekker laten smaken. Natuurlijk kwamen alle sterke verhalen van het afgelopen seizoen nog even de revu langs. Maar dat heeft ons er niet van kunnen weerhouden om heren 5 in deze samenstelling vast te houden. De transferbedragen logen er dan ook niet om. Een aantal blijven bij Monza de eer hoog houden. Een aantal zijn door een aantal concurrerende verenigingen weggekocht. Helaas. Maar er gloort nog wat hoop. Heren 5 wordt sterk verjongt en gaat komend seizoen alle records van heren 5 breken. Heren 5 veel succes toegewenst. We komen volgend seizoen aanmoedigen….. en de 3e helft meevieren.  

Tevens zijn we zo’n beetje aan het einde van dit seizoen gekomen. We gaan over naar de zomerstand met onze communicatie. Iedereen alvast een goede vakantie toegewenst en begin van het nieuwe seizoen weer veel gezelligheid en prestaties toegewenst.