Geplaatst door Daan

Op 4 juni 2019

Pubquiz

Voor de tweede keer organiseert de evenementencommissie een pubquiz in het gezellige café de Wielepet.
Ook ditmaal word je op de proef gesteld met vragen over algemene zaken, volleybal en muziek!
Schrijf je team in vanaf 30 mei door naar de pagina

www.vvmonza.nl/aanmelden te gaan en vul het formulier in voor 19 juni.
Maximaal 6 leden per team!

Of lees meer nieuws..

“Oud” heren 5 neemt afscheid. Hup “Jong” heren 5.

Het oude heren 5 is helaas uit elkaar gevallen. Wel is nog een waardig afscheid genomen met een high beer op het marktplein in ’s-Gravenzande. We hadden geen betere datum kunnen uitkiezen. Begin van een zonnige periode, lekker buiten op het terras en een waanzinnig...

Mooie afsluiting jubileumseizoen met leuk cartoon volleybaltoernooi

Monza sluit het volleyseizoen altijd af met een volleybaltoernooi. Dit jaar was het thema cartoons. De verschillende deelnemende teams hadden zich weer in hun creativiteit te buiten gelaten. In totaal waren er 15 teams verdeeld over 3 poules. Op het veld van sponsor...

Super BBQ ter ere van 10-jarig jubileum vvMonza

Onlangs is onder grote belangstelling de BBQ van vvMonza gehouden ter ere van het 10-jarig jubileum. De evenementencommissie had veel inspanningen verricht om een mooi programma samen te stellen voor zowel de jeugd als de senioren. Zo was er een stormbaan voor de...