Geplaatst door Linda

Op 18 november 2019

Verslag van dames 3!

Dinsdag 22 oktober hebben wij, dames 3, onze eerste bekerwedstrijd gewonnen én afgelopen vrijdag 1 november hebben wij alweer de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen gespeeld. Voor dit bijzondere jubileum en zodat jullie ons wat beter kunnen leren kennen, hebben wij met elkaar een ABC geschreven!

De A is van aanvallen, dat kan dames 3 heel goed.
De B is van beker, die gaan we tegemoet.

De C is van competitie, daar staan wij nog niet heel sterk.
De D is van dames, die doen het echte werk.

De E is van energie, die heeft Juul voor tien.
De F staat voor feestjes, daar kun je ons wel zien.

De G staat voor golf, in het weiland hebben wij dat gedaan.
De H is van hilarisch, want Lindsey is daar te water gegaan.

De I is van Ido, onze globetrotter die wij nooit zien.
De J is van juichen, dat doen wij voor tien.

De K is van kampioen, dat waren we vorig jaar net niet.
De L is van liefde, die ligt voor Cayen nog in het verschiet.

De M is van Monza, daar zitten we in onze flow.
De N is van nederlaag, wij zeggen ‘let it go’.

De O is van overwinning, die behalen wij niet vaak. De P is van ‘panna colada’, aldus Gaby’s uitspraak.

De Q is te moeilijk, die vinden we shit. De R is van redding, onze Lisanne staat niet aan de vloer vastgekit.

De S is voor spin in het veld, die pakte Ilona snel.
De T staat voor taart, bij een set onder de tien bakt Felice deze wel.

De U is voor uitdaging, wij moeten vechten voor behoud in klasse drie.
De V is van volleybal, onze levensfilosofie

De W is van ‘whoop whoop’, daar doen wij niet aan.
De X staat voor kusjes, voor vier van ons kan je nog gaan.

De Y is van yell, naar een nieuwe zijn wij op zoek.
De Z is van zuipen, wij drinken thee met koek.

Liefs,
Dames 3

Of lees meer nieuws..

Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) 2.0 is live

We hebben een vernieuwd DWF! Het nieuwe DWF werkt gemakkelijker dan de oude versie. Eén van de belangrijkste wijzigingen is dat de spelerspassen nu ook verwerkt zijn in het nieuwe DWF. En daarmee zijn ze overbodig geworden. Hierbij  een paar aandachtspunten voor alle...

Wedstrijdverslag MB

Zaterdag 10 september 2022 stond de eerste oefenwedstrijd van Monza MB op het programma. Tien jeugd spelers van Monza zijn aanwezig om de wedstrijd tegen Delta te spelen. Vroeg was het, want de wedstrijd was vanaf 10 uur inlopen en dus vroeg uit te veren. Onder...

Wedstrijdverslag JA1

De eerste wedstrijd van JA1 is een feit! Op 9 september speelde Monza JA1 een oefenwedstrijd tegen Zovoc JA1. Maarten kon er helaas niet bij zijn, maar Daan, Delia, Jari, Luca, Natascha, Roos en Sanne waren klaar voor de strijd. Het beloofde een flinke strijd te...