Geplaatst door Linda

Op 18 november 2019

Verslag van dames 3!

Dinsdag 22 oktober hebben wij, dames 3, onze eerste bekerwedstrijd gewonnen én afgelopen vrijdag 1 november hebben wij alweer de zesde competitiewedstrijd van dit seizoen gespeeld. Voor dit bijzondere jubileum en zodat jullie ons wat beter kunnen leren kennen, hebben wij met elkaar een ABC geschreven!

De A is van aanvallen, dat kan dames 3 heel goed.
De B is van beker, die gaan we tegemoet.

De C is van competitie, daar staan wij nog niet heel sterk.
De D is van dames, die doen het echte werk.

De E is van energie, die heeft Juul voor tien.
De F staat voor feestjes, daar kun je ons wel zien.

De G staat voor golf, in het weiland hebben wij dat gedaan.
De H is van hilarisch, want Lindsey is daar te water gegaan.

De I is van Ido, onze globetrotter die wij nooit zien.
De J is van juichen, dat doen wij voor tien.

De K is van kampioen, dat waren we vorig jaar net niet.
De L is van liefde, die ligt voor Cayen nog in het verschiet.

De M is van Monza, daar zitten we in onze flow.
De N is van nederlaag, wij zeggen ‘let it go’.

De O is van overwinning, die behalen wij niet vaak. De P is van ‘panna colada’, aldus Gaby’s uitspraak.

De Q is te moeilijk, die vinden we shit. De R is van redding, onze Lisanne staat niet aan de vloer vastgekit.

De S is voor spin in het veld, die pakte Ilona snel.
De T staat voor taart, bij een set onder de tien bakt Felice deze wel.

De U is voor uitdaging, wij moeten vechten voor behoud in klasse drie.
De V is van volleybal, onze levensfilosofie

De W is van ‘whoop whoop’, daar doen wij niet aan.
De X staat voor kusjes, voor vier van ons kan je nog gaan.

De Y is van yell, naar een nieuwe zijn wij op zoek.
De Z is van zuipen, wij drinken thee met koek.

Liefs,
Dames 3

Of lees meer nieuws..

Foute feest

Monza bestaat alweer 15 jaar en dat mag gevierd worden! Zaterdag 9 maart heffen we het glas op dit heuglijke feit. Tussen 20:00 en 22:00u zijn de deuren geopend zorg dus dat je op tijd aanwezig bent. De avond wordt begeleid door de band Distracted en DJ Martin Five!...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...