Geplaatst door Linda

Op 29 april 2020

Kampioen zonder feestje

Door: Barbara

Het had zo mooi kunnen zijn. 17 april onze laatste wedstrijd spelen en dan samen met Heren 3 een groot kampioensfeest vieren! Maar helaas. Zoals zoveel, viel ook dit in het water door het Coronavirus.

Op 6 maart speelden we, na later bleek, onze laatste wedstrijd. Die wonnen we met 3-1. Met een puntensaldo van 80, een voorsprong van 18 punten op de nummer 2 en nog 3 wedstrijden te gaan, waren we eigenlijk al zo goed als zeker van het kampioenschap. De plannen om dat groots te vieren, waren dan ook al volop in de maak.

Het werd echter een heel ander feestje! Wel met een drankje, maar dan allemaal in onze eigen huiskamer achter een computerscherm. Ook heel gezellig, maar kampioen worden en dat niet echt met elkaar kunnen vieren, voelt toch niet echt. 

Hopelijk kunnen we in september het volleyballen weer met elkaar oppakken en dan gaan we er een mooi seizoen in de tweede klasse van maken.

Of lees meer nieuws..

Foute feest

Monza bestaat alweer 15 jaar en dat mag gevierd worden! Zaterdag 9 maart heffen we het glas op dit heuglijke feit. Tussen 20:00 en 22:00u zijn de deuren geopend zorg dus dat je op tijd aanwezig bent. De avond wordt begeleid door de band Distracted en DJ Martin Five!...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...