Geplaatst door Linda

Op 29 april 2020

Kampioen zonder feestje

Door: Barbara

Het had zo mooi kunnen zijn. 17 april onze laatste wedstrijd spelen en dan samen met Heren 3 een groot kampioensfeest vieren! Maar helaas. Zoals zoveel, viel ook dit in het water door het Coronavirus.

Op 6 maart speelden we, na later bleek, onze laatste wedstrijd. Die wonnen we met 3-1. Met een puntensaldo van 80, een voorsprong van 18 punten op de nummer 2 en nog 3 wedstrijden te gaan, waren we eigenlijk al zo goed als zeker van het kampioenschap. De plannen om dat groots te vieren, waren dan ook al volop in de maak.

Het werd echter een heel ander feestje! Wel met een drankje, maar dan allemaal in onze eigen huiskamer achter een computerscherm. Ook heel gezellig, maar kampioen worden en dat niet echt met elkaar kunnen vieren, voelt toch niet echt. 

Hopelijk kunnen we in september het volleyballen weer met elkaar oppakken en dan gaan we er een mooi seizoen in de tweede klasse van maken.

Of lees meer nieuws..

Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) 2.0 is live

We hebben een vernieuwd DWF! Het nieuwe DWF werkt gemakkelijker dan de oude versie. Eén van de belangrijkste wijzigingen is dat de spelerspassen nu ook verwerkt zijn in het nieuwe DWF. En daarmee zijn ze overbodig geworden. Hierbij  een paar aandachtspunten voor alle...

Wedstrijdverslag MB

Zaterdag 10 september 2022 stond de eerste oefenwedstrijd van Monza MB op het programma. Tien jeugd spelers van Monza zijn aanwezig om de wedstrijd tegen Delta te spelen. Vroeg was het, want de wedstrijd was vanaf 10 uur inlopen en dus vroeg uit te veren. Onder...

Wedstrijdverslag JA1

De eerste wedstrijd van JA1 is een feit! Op 9 september speelde Monza JA1 een oefenwedstrijd tegen Zovoc JA1. Maarten kon er helaas niet bij zijn, maar Daan, Delia, Jari, Luca, Natascha, Roos en Sanne waren klaar voor de strijd. Het beloofde een flinke strijd te...