Geplaatst door Linda

Op 23 mei 2020

Beachtrainingen beginnen!

Beste leden,

Monza gaat starten met beachtrainingen! Dit alles zal worden georganiseerd binnen de richtlijnen van het RIVM. Dat betekent dat er aanvullende voorzorgsmaatregelen zijn vastgesteld. In de uitnodiging bij dit bericht kan je zien wat deze voorzorgsmaatregelen zijn en wat dit voor jou betekent. Lees deze goed door zodat je weet wat er van je verwacht wordt.

Om je voor de training van aanstaande woensdag aan te melden, vragen we je dit formulier in te vullen. Let op: doe dit vóór aanstaande maandag 20.00 uur.

Het kan zo zijn dat meer mensen zich aanmelden dan wij veilig kunnen waarborgen tijdens de training. In dat geval zullen we mensen indelen op basis van eerste aanmelding.

Sportieve groet,
De beachcommissie

Of lees meer nieuws..

Foute feest

Monza bestaat alweer 15 jaar en dat mag gevierd worden! Zaterdag 9 maart heffen we het glas op dit heuglijke feit. Tussen 20:00 en 22:00u zijn de deuren geopend zorg dus dat je op tijd aanwezig bent. De avond wordt begeleid door de band Distracted en DJ Martin Five!...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...