Geplaatst door Linda

Op 23 mei 2020

Beachtrainingen beginnen!

Beste leden,

Monza gaat starten met beachtrainingen! Dit alles zal worden georganiseerd binnen de richtlijnen van het RIVM. Dat betekent dat er aanvullende voorzorgsmaatregelen zijn vastgesteld. In de uitnodiging bij dit bericht kan je zien wat deze voorzorgsmaatregelen zijn en wat dit voor jou betekent. Lees deze goed door zodat je weet wat er van je verwacht wordt.

Om je voor de training van aanstaande woensdag aan te melden, vragen we je dit formulier in te vullen. Let op: doe dit vóór aanstaande maandag 20.00 uur.

Het kan zo zijn dat meer mensen zich aanmelden dan wij veilig kunnen waarborgen tijdens de training. In dat geval zullen we mensen indelen op basis van eerste aanmelding.

Sportieve groet,
De beachcommissie

Of lees meer nieuws..

Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) 2.0 is live

We hebben een vernieuwd DWF! Het nieuwe DWF werkt gemakkelijker dan de oude versie. Eén van de belangrijkste wijzigingen is dat de spelerspassen nu ook verwerkt zijn in het nieuwe DWF. En daarmee zijn ze overbodig geworden. Hierbij  een paar aandachtspunten voor alle...

Wedstrijdverslag MB

Zaterdag 10 september 2022 stond de eerste oefenwedstrijd van Monza MB op het programma. Tien jeugd spelers van Monza zijn aanwezig om de wedstrijd tegen Delta te spelen. Vroeg was het, want de wedstrijd was vanaf 10 uur inlopen en dus vroeg uit te veren. Onder...

Wedstrijdverslag JA1

De eerste wedstrijd van JA1 is een feit! Op 9 september speelde Monza JA1 een oefenwedstrijd tegen Zovoc JA1. Maarten kon er helaas niet bij zijn, maar Daan, Delia, Jari, Luca, Natascha, Roos en Sanne waren klaar voor de strijd. Het beloofde een flinke strijd te...