Geplaatst door Laura

Op 27 mei 2020

Geslaagde eerste training

Foto: Linda de Vries

De eerste trainingsavond is erg geslaagd. Evelien heeft van deze eerste training een leuke vlog gemaakt. Hopelijk zien we jullie volgende week weer!

De eerste trainingsavond is erg geslaagd. Evelien heeft van deze eerste training een leuke vlog gemaakt. Hopelijk zien we jullie volgende week weer! De foto is gemaakt door Linda.

Geplaatst door Volleybalvereniging Monza op Woensdag 27 mei 2020

Of lees meer nieuws..

Mededeling pubquiz

We kregen berichten dat sommigen zich niet konden aanmelden voor de pubquiz en een foutmelding in beeld kregen. We hebben nu een nieuwe link, zodat iedereen zich alsnog kan aanmelden:...

Monza Tweetallen Pubquiz

It’s quiz time! Om het gekke volleybalseizoen goed af te sluiten, wordt vrijdag 10 juli de Monza Tweetallen Pubquiz gespeeld in de Wielepet. Zoals de naam al weggeeft, bestaat ieder team uit twee leden. Zo wordt ervoor gezorgd dat iedereen genoeg afstand kan bewaren....

Belangrijk bericht: beachvolleybal woensdag 17 juni

UPDATE 16:15 UUR: De training gaat vanavond door, volgens de huidige verwachtingen trekt het onweer niet over het strand van Ter Heijde. Voor vanavond is een Code Geel uitgegeven door het KNMI (zie bijlage of de website van het KNMI). Er is kans op blikseminslag,...