Geplaatst door Laura

Op 27 mei 2020

Geslaagde eerste training

Foto: Linda de Vries

De eerste trainingsavond is erg geslaagd. Evelien heeft van deze eerste training een leuke vlog gemaakt. Hopelijk zien we jullie volgende week weer!

De eerste trainingsavond is erg geslaagd. Evelien heeft van deze eerste training een leuke vlog gemaakt. Hopelijk zien we jullie volgende week weer! De foto is gemaakt door Linda.

Geplaatst door Volleybalvereniging Monza op Woensdag 27 mei 2020

Of lees meer nieuws..

Competitie wordt hervat

Na een extra lange winterstop mogen we weer volleyballen! Naast de trainingen wordt nu ook de competitie hervat. Er blijven echter een aantal aandachtspunten van kracht. Zo blijft het tonen van het coronatoegangsbewijs verplicht, moet er 1,5 meter afstand gehouden...

Update maatregelen

Zoals jullie waarschijnlijk allemaal weten, is afgelopen vrijdag besloten dat onder andere (amateur)sport na 17:00 uur niet meer mag door gaan. Dit houdt voor Monza in dat de reguliere trainingen helaas niet door mogen en kunnen gaan, in ieder geval t/m 18 december...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...