Geplaatst door Linda

Op 17 juni 2020

Belangrijk bericht: beachvolleybal woensdag 17 juni

UPDATE 16:15 UUR: De training gaat vanavond door, volgens de huidige verwachtingen trekt het onweer niet over het strand van Ter Heijde.


Voor vanavond is een Code Geel uitgegeven door het KNMI (zie bijlage of de website van het KNMI). Er is kans op blikseminslag, hagel en veel neerslag in korte tijd. Het zou dan gevaarlijk zijn om op het strand te zijn. Vanmiddag om 16:00 overlegt de Beachcommissie over of de training door kan gaan. Kans op onweer is normaal reden om de training naar de zaal te verplaatsen. Dit jaar kan uitwijken naar binnen helaas niet door de Corona-maatregelen. Bij regen gaat de training in principe gewoon door.

Om 16:00 weten we meer, maar niet alles. Het kan dus zijn dat de training niet doorgaat en dat het toch een prachtige zomerse avond wordt. We hopen dat jullie hiervoor begrip hebben.

We houden jullie op de hoogte via de mail!

Of lees meer nieuws..

Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) 2.0 is live

We hebben een vernieuwd DWF! Het nieuwe DWF werkt gemakkelijker dan de oude versie. Eén van de belangrijkste wijzigingen is dat de spelerspassen nu ook verwerkt zijn in het nieuwe DWF. En daarmee zijn ze overbodig geworden. Hierbij  een paar aandachtspunten voor alle...

Wedstrijdverslag MB

Zaterdag 10 september 2022 stond de eerste oefenwedstrijd van Monza MB op het programma. Tien jeugd spelers van Monza zijn aanwezig om de wedstrijd tegen Delta te spelen. Vroeg was het, want de wedstrijd was vanaf 10 uur inlopen en dus vroeg uit te veren. Onder...

Wedstrijdverslag JA1

De eerste wedstrijd van JA1 is een feit! Op 9 september speelde Monza JA1 een oefenwedstrijd tegen Zovoc JA1. Maarten kon er helaas niet bij zijn, maar Daan, Delia, Jari, Luca, Natascha, Roos en Sanne waren klaar voor de strijd. Het beloofde een flinke strijd te...