Geplaatst door Linda

Op 17 juni 2020

Belangrijk bericht: beachvolleybal woensdag 17 juni

UPDATE 16:15 UUR: De training gaat vanavond door, volgens de huidige verwachtingen trekt het onweer niet over het strand van Ter Heijde.


Voor vanavond is een Code Geel uitgegeven door het KNMI (zie bijlage of de website van het KNMI). Er is kans op blikseminslag, hagel en veel neerslag in korte tijd. Het zou dan gevaarlijk zijn om op het strand te zijn. Vanmiddag om 16:00 overlegt de Beachcommissie over of de training door kan gaan. Kans op onweer is normaal reden om de training naar de zaal te verplaatsen. Dit jaar kan uitwijken naar binnen helaas niet door de Corona-maatregelen. Bij regen gaat de training in principe gewoon door.

Om 16:00 weten we meer, maar niet alles. Het kan dus zijn dat de training niet doorgaat en dat het toch een prachtige zomerse avond wordt. We hopen dat jullie hiervoor begrip hebben.

We houden jullie op de hoogte via de mail!

Of lees meer nieuws..

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...

Training van internationale beachvolleyballers van TeamNL

Aanstaande woensdag krijgen de jeugdleden van Monza een fantastische mogelijkheid. Twee fantastische beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel geven een training vanwege de TeamNL Beach Tour. AD Westland en Indebuurt Westland hebben er al over geschreven. Jij...