Geplaatst door Laura

Op 17 juni 2020

Belangrijk bericht: beachvolleybal woensdag 17 juni

UPDATE 16:15 UUR: De training gaat vanavond door, volgens de huidige verwachtingen trekt het onweer niet over het strand van Ter Heijde.


Voor vanavond is een Code Geel uitgegeven door het KNMI (zie bijlage of de website van het KNMI). Er is kans op blikseminslag, hagel en veel neerslag in korte tijd. Het zou dan gevaarlijk zijn om op het strand te zijn. Vanmiddag om 16:00 overlegt de Beachcommissie over of de training door kan gaan. Kans op onweer is normaal reden om de training naar de zaal te verplaatsen. Dit jaar kan uitwijken naar binnen helaas niet door de Corona-maatregelen. Bij regen gaat de training in principe gewoon door.

Om 16:00 weten we meer, maar niet alles. Het kan dus zijn dat de training niet doorgaat en dat het toch een prachtige zomerse avond wordt. We hopen dat jullie hiervoor begrip hebben.

We houden jullie op de hoogte via de mail!

Of lees meer nieuws..

Mededeling pubquiz

We kregen berichten dat sommigen zich niet konden aanmelden voor de pubquiz en een foutmelding in beeld kregen. We hebben nu een nieuwe link, zodat iedereen zich alsnog kan aanmelden:...

Monza Tweetallen Pubquiz

It’s quiz time! Om het gekke volleybalseizoen goed af te sluiten, wordt vrijdag 10 juli de Monza Tweetallen Pubquiz gespeeld in de Wielepet. Zoals de naam al weggeeft, bestaat ieder team uit twee leden. Zo wordt ervoor gezorgd dat iedereen genoeg afstand kan bewaren....

Teamindeling

De nieuwe teamindeling is bekend! Deze is gemaild naar alle leden. Heb je de e-mail of bijlage niet goed ontvangen? Kijk in je spambox of laat het ons weten. Heren 6 Voor een nieuw team is Monza nog op zoek naar enthousiaste leden. Ben of ken jij iemand die graag in...