Geplaatst door Laura

Op 17 juni 2020

Belangrijk bericht: beachvolleybal woensdag 17 juni

UPDATE 16:15 UUR: De training gaat vanavond door, volgens de huidige verwachtingen trekt het onweer niet over het strand van Ter Heijde.


Voor vanavond is een Code Geel uitgegeven door het KNMI (zie bijlage of de website van het KNMI). Er is kans op blikseminslag, hagel en veel neerslag in korte tijd. Het zou dan gevaarlijk zijn om op het strand te zijn. Vanmiddag om 16:00 overlegt de Beachcommissie over of de training door kan gaan. Kans op onweer is normaal reden om de training naar de zaal te verplaatsen. Dit jaar kan uitwijken naar binnen helaas niet door de Corona-maatregelen. Bij regen gaat de training in principe gewoon door.

Om 16:00 weten we meer, maar niet alles. Het kan dus zijn dat de training niet doorgaat en dat het toch een prachtige zomerse avond wordt. We hopen dat jullie hiervoor begrip hebben.

We houden jullie op de hoogte via de mail!

Of lees meer nieuws..

Rabo Clubsupport

Monza doet ook dit jaar mee aan Rabo ClubSupport! Door op onze club te stemmen kan Monza extra inkomsten genereren, die we willen inzetten om clinics te gaan geven op diverse scholen in de regio. Kunnen wij op jouw stem rekenen? Stem nu direct in de Rabo App of online...

๐—š๐—ฟ๐—ผ๐˜๐—ฒ ๐—–๐—น๐˜‚๐—ฏ๐—ฎ๐—ฐ๐˜๐—ถ๐—ฒ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿญ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐˜!

Vanaf afgelopen zaterdag, 18 september, is de Grote Clubactie weer van start gegaan. Dit betekent dat er weer loten gekocht kunnen worden om jouw vereniging te ondersteunen. Ook dit jaar is het weer mogelijk om online de loten te (ver-)kopen. Onwijs makkelijk en snel...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...