Geplaatst door Laura

Op 30 juni 2020

Monza Tweetallen Pubquiz

It’s quiz time!

Om het gekke volleybalseizoen goed af te sluiten, wordt vrijdag 10 juli de Monza Tweetallen Pubquiz gespeeld in de Wielepet. Zoals de naam al weggeeft, bestaat ieder team uit twee leden. Zo wordt ervoor gezorgd dat iedereen genoeg afstand kan bewaren. Een team kan uit twee Monzaleden bestaan, maar je mag ook een introducé meenemen. Aanvang vanaf 19.45 uur. De quiz begint om 20.00 uur en zal tot ongeveer 22.30 uur duren. Het inschrijfgeld bedraagt 2.50 euro per persoon.

Bij gezondheidsklachten (hoesten, verkoudheid, koorts, etc.) kun je helaas niet meedoen.

Aanmelden kan via deze link.

Door de coronamaatregelen kan een beperkt aantal teams meedoen. Schrijf je snel in, want vol is vol!

Hopelijk zien we jullie op vrijdag 10 juli.

Of lees meer nieuws..

Mededeling pubquiz

We kregen berichten dat sommigen zich niet konden aanmelden voor de pubquiz en een foutmelding in beeld kregen. We hebben nu een nieuwe link, zodat iedereen zich alsnog kan aanmelden:...

Belangrijk bericht: beachvolleybal woensdag 17 juni

UPDATE 16:15 UUR: De training gaat vanavond door, volgens de huidige verwachtingen trekt het onweer niet over het strand van Ter Heijde. Voor vanavond is een Code Geel uitgegeven door het KNMI (zie bijlage of de website van het KNMI). Er is kans op blikseminslag,...

Teamindeling

De nieuwe teamindeling is bekend! Deze is gemaild naar alle leden. Heb je de e-mail of bijlage niet goed ontvangen? Kijk in je spambox of laat het ons weten. Heren 6 Voor een nieuw team is Monza nog op zoek naar enthousiaste leden. Ben of ken jij iemand die graag in...