Geplaatst door Laura

Op 30 juni 2020

Monza Tweetallen Pubquiz

It’s quiz time!

Om het gekke volleybalseizoen goed af te sluiten, wordt vrijdag 10 juli de Monza Tweetallen Pubquiz gespeeld in de Wielepet. Zoals de naam al weggeeft, bestaat ieder team uit twee leden. Zo wordt ervoor gezorgd dat iedereen genoeg afstand kan bewaren. Een team kan uit twee Monzaleden bestaan, maar je mag ook een introducé meenemen. Aanvang vanaf 19.45 uur. De quiz begint om 20.00 uur en zal tot ongeveer 22.30 uur duren. Het inschrijfgeld bedraagt 2.50 euro per persoon.

Bij gezondheidsklachten (hoesten, verkoudheid, koorts, etc.) kun je helaas niet meedoen.

Aanmelden kan via deze link.

Door de coronamaatregelen kan een beperkt aantal teams meedoen. Schrijf je snel in, want vol is vol!

Hopelijk zien we jullie op vrijdag 10 juli.

Of lees meer nieuws..

Competitie wordt hervat

Na een extra lange winterstop mogen we weer volleyballen! Naast de trainingen wordt nu ook de competitie hervat. Er blijven echter een aantal aandachtspunten van kracht. Zo blijft het tonen van het coronatoegangsbewijs verplicht, moet er 1,5 meter afstand gehouden...

Update maatregelen

Zoals jullie waarschijnlijk allemaal weten, is afgelopen vrijdag besloten dat onder andere (amateur)sport na 17:00 uur niet meer mag door gaan. Dit houdt voor Monza in dat de reguliere trainingen helaas niet door mogen en kunnen gaan, in ieder geval t/m 18 december...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...