Geplaatst door Linda

Op 30 juni 2020

Monza Tweetallen Pubquiz

It’s quiz time!

Om het gekke volleybalseizoen goed af te sluiten, wordt vrijdag 10 juli de Monza Tweetallen Pubquiz gespeeld in de Wielepet. Zoals de naam al weggeeft, bestaat ieder team uit twee leden. Zo wordt ervoor gezorgd dat iedereen genoeg afstand kan bewaren. Een team kan uit twee Monzaleden bestaan, maar je mag ook een introducé meenemen. Aanvang vanaf 19.45 uur. De quiz begint om 20.00 uur en zal tot ongeveer 22.30 uur duren. Het inschrijfgeld bedraagt 2.50 euro per persoon.

Bij gezondheidsklachten (hoesten, verkoudheid, koorts, etc.) kun je helaas niet meedoen.

Aanmelden kan via deze link.

Door de coronamaatregelen kan een beperkt aantal teams meedoen. Schrijf je snel in, want vol is vol!

Hopelijk zien we jullie op vrijdag 10 juli.

Of lees meer nieuws..

Foute feest

Monza bestaat alweer 15 jaar en dat mag gevierd worden! Zaterdag 9 maart heffen we het glas op dit heuglijke feit. Tussen 20:00 en 22:00u zijn de deuren geopend zorg dus dat je op tijd aanwezig bent. De avond wordt begeleid door de band Distracted en DJ Martin Five!...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...