Geplaatst door Laura

Op 30 juni 2020

Monza Tweetallen Pubquiz

It’s quiz time!

Om het gekke volleybalseizoen goed af te sluiten, wordt vrijdag 10 juli de Monza Tweetallen Pubquiz gespeeld in de Wielepet. Zoals de naam al weggeeft, bestaat ieder team uit twee leden. Zo wordt ervoor gezorgd dat iedereen genoeg afstand kan bewaren. Een team kan uit twee Monzaleden bestaan, maar je mag ook een introducé meenemen. Aanvang vanaf 19.45 uur. De quiz begint om 20.00 uur en zal tot ongeveer 22.30 uur duren. Het inschrijfgeld bedraagt 2.50 euro per persoon.

Bij gezondheidsklachten (hoesten, verkoudheid, koorts, etc.) kun je helaas niet meedoen.

Aanmelden kan via deze link.

Door de coronamaatregelen kan een beperkt aantal teams meedoen. Schrijf je snel in, want vol is vol!

Hopelijk zien we jullie op vrijdag 10 juli.

Of lees meer nieuws..

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...

Training van internationale beachvolleyballers van TeamNL

Aanstaande woensdag krijgen de jeugdleden van Monza een fantastische mogelijkheid. Twee fantastische beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel geven een training vanwege de TeamNL Beach Tour. AD Westland en Indebuurt Westland hebben er al over geschreven. Jij...

Gezocht: trainer MA1 en MB1

De gezellige meiden van MA1 en MB1 zijn op zoek naar een nieuwe trainer. Ben jij een sportief en enthousiast lid of ouder van een lid en wil je graag een van deze teams naar de overwinning trainen?