Geplaatst door Linda

Op 22 juli 2020

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza.

De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende onderdelen werd gegeven. Zo is onder meer serveren aan bod gekomen. Het was niet alleen een luistertraining, want er werd ook genoeg gespeeld. Naast dat het een gezellige training was, hebben ze er dus nog veel van opgestoken. Aan het einde van de training hebben Matthijs en Ido nog een potje gespeeld tegen de twee vrouwen, die in de eredivisie spelen.

Het Algemeen Dagblad was aanwezig bij de training en schreef dit artikel.

Katja en Mexime, bedankt!

Foto: Marco van Cooten

Of lees meer nieuws..

Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) 2.0 is live

We hebben een vernieuwd DWF! Het nieuwe DWF werkt gemakkelijker dan de oude versie. Eén van de belangrijkste wijzigingen is dat de spelerspassen nu ook verwerkt zijn in het nieuwe DWF. En daarmee zijn ze overbodig geworden. Hierbij  een paar aandachtspunten voor alle...

Wedstrijdverslag MB

Zaterdag 10 september 2022 stond de eerste oefenwedstrijd van Monza MB op het programma. Tien jeugd spelers van Monza zijn aanwezig om de wedstrijd tegen Delta te spelen. Vroeg was het, want de wedstrijd was vanaf 10 uur inlopen en dus vroeg uit te veren. Onder...

Wedstrijdverslag JA1

De eerste wedstrijd van JA1 is een feit! Op 9 september speelde Monza JA1 een oefenwedstrijd tegen Zovoc JA1. Maarten kon er helaas niet bij zijn, maar Daan, Delia, Jari, Luca, Natascha, Roos en Sanne waren klaar voor de strijd. Het beloofde een flinke strijd te...