Geplaatst door Linda

Op 22 juli 2020

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza.

De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende onderdelen werd gegeven. Zo is onder meer serveren aan bod gekomen. Het was niet alleen een luistertraining, want er werd ook genoeg gespeeld. Naast dat het een gezellige training was, hebben ze er dus nog veel van opgestoken. Aan het einde van de training hebben Matthijs en Ido nog een potje gespeeld tegen de twee vrouwen, die in de eredivisie spelen.

Het Algemeen Dagblad was aanwezig bij de training en schreef dit artikel.

Katja en Mexime, bedankt!

Foto: Marco van Cooten

Of lees meer nieuws..

Foute feest

Monza bestaat alweer 15 jaar en dat mag gevierd worden! Zaterdag 9 maart heffen we het glas op dit heuglijke feit. Tussen 20:00 en 22:00u zijn de deuren geopend zorg dus dat je op tijd aanwezig bent. De avond wordt begeleid door de band Distracted en DJ Martin Five!...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...

Training van internationale beachvolleyballers van TeamNL

Aanstaande woensdag krijgen de jeugdleden van Monza een fantastische mogelijkheid. Twee fantastische beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel geven een training vanwege de TeamNL Beach Tour. AD Westland en Indebuurt Westland hebben er al over geschreven. Jij...