Geplaatst door Daan

Op 13 oktober 2020

Corona Update

Beste leden,

Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er een trainer voor de groep staat blijven trainen. Voor hen is slechts de competitie stopgezet.

Om alle senioren de gelegenheid te geven een balletje te slaan, cancelen we op 14-10-2020 alle (senioren)trainingen zodat er vrij gespeeld kan worden van 19:45 tot 21:45. Hierna verlangen we dat iedereen zonder gebruik van de kleedkamer 22:00 de Wielepet heeft verlaten.

Verder vragen we alle leden te alle tijde een mondkapje te dragen binnen de Wielepet en deze alleen af te doen tijdens het volleyballen of het begeleiden hiervan.

Voor nu gaan wij er vanuit jullie door middel van dit bericht voldoende te hebben geïnformeerd. Komende week volgt er vanuit het bestuur een aangepast Corona Protocol.

Namens het bestuur,

Lennart Boonstra

Of lees meer nieuws..

Foute feest

Monza bestaat alweer 15 jaar en dat mag gevierd worden! Zaterdag 9 maart heffen we het glas op dit heuglijke feit. Tussen 20:00 en 22:00u zijn de deuren geopend zorg dus dat je op tijd aanwezig bent. De avond wordt begeleid door de band Distracted en DJ Martin Five!...

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...

Training van internationale beachvolleyballers van TeamNL

Aanstaande woensdag krijgen de jeugdleden van Monza een fantastische mogelijkheid. Twee fantastische beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel geven een training vanwege de TeamNL Beach Tour. AD Westland en Indebuurt Westland hebben er al over geschreven. Jij...