Geplaatst door Daan

Op 13 oktober 2020

Corona Update

Beste leden,

Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er een trainer voor de groep staat blijven trainen. Voor hen is slechts de competitie stopgezet.

Om alle senioren de gelegenheid te geven een balletje te slaan, cancelen we op 14-10-2020 alle (senioren)trainingen zodat er vrij gespeeld kan worden van 19:45 tot 21:45. Hierna verlangen we dat iedereen zonder gebruik van de kleedkamer 22:00 de Wielepet heeft verlaten.

Verder vragen we alle leden te alle tijde een mondkapje te dragen binnen de Wielepet en deze alleen af te doen tijdens het volleyballen of het begeleiden hiervan.

Voor nu gaan wij er vanuit jullie door middel van dit bericht voldoende te hebben geïnformeerd. Komende week volgt er vanuit het bestuur een aangepast Corona Protocol.

Namens het bestuur,

Lennart Boonstra

Of lees meer nieuws..

Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) 2.0 is live

We hebben een vernieuwd DWF! Het nieuwe DWF werkt gemakkelijker dan de oude versie. Eén van de belangrijkste wijzigingen is dat de spelerspassen nu ook verwerkt zijn in het nieuwe DWF. En daarmee zijn ze overbodig geworden. Hierbij  een paar aandachtspunten voor alle...

Wedstrijdverslag MB

Zaterdag 10 september 2022 stond de eerste oefenwedstrijd van Monza MB op het programma. Tien jeugd spelers van Monza zijn aanwezig om de wedstrijd tegen Delta te spelen. Vroeg was het, want de wedstrijd was vanaf 10 uur inlopen en dus vroeg uit te veren. Onder...

Wedstrijdverslag JA1

De eerste wedstrijd van JA1 is een feit! Op 9 september speelde Monza JA1 een oefenwedstrijd tegen Zovoc JA1. Maarten kon er helaas niet bij zijn, maar Daan, Delia, Jari, Luca, Natascha, Roos en Sanne waren klaar voor de strijd. Het beloofde een flinke strijd te...