Geplaatst door Linda

Op 24 september 2021

๐—š๐—ฟ๐—ผ๐˜๐—ฒ ๐—–๐—น๐˜‚๐—ฏ๐—ฎ๐—ฐ๐˜๐—ถ๐—ฒ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿญ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐˜!

Vanaf afgelopen zaterdag, 18 september, is de Grote Clubactie weer van start gegaan. Dit betekent dat er weer loten gekocht kunnen worden om jouw vereniging te ondersteunen.

Ook dit jaar is het weer mogelijk om online de loten te (ver-)kopen. Onwijs makkelijk en snel en natuurlijk Coronaproof!

Via deze link kunt u direct u lot(en) kopen!

Typ โ€˜Monzaโ€™ in. Deze staat op plaatsnaam Hoek van Holland.

Zoals andere jaren zijn ook de ๐—ฆ๐˜‚๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐—น๐—ผ๐˜๐—ฒ๐—ป weer van de partij. Wilt u onze vereniging net een beetje รฉxtra steunen? Koop dan een ๐—ฆ๐˜‚๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐—น๐—ผ๐˜! Een Superlot heeft een waarde van โ‚ฌ150,- waarvan 80% naar de vereniging gaat.

LET OP: De boekjes van de leden moeten uiterlijk ๐Ÿญ๐Ÿฏ ๐—ผ๐—ธ๐˜๐—ผ๐—ฏ๐—ฒ๐—ฟ ingeleverd zijn!

Heel veel succes allemaal!

Of lees meer nieuws..

Beachvolleybaltrainingen starten weer!

Het zaalseizoen loopt ten einde, dus het is de hoogste tijd om het strand weer op te gaan zoeken! Vanaf woensdag 25 mei wordt er wekelijks getraind op het strand. Dit seizoen hoef je je niet wekelijks aan te melden, maar vragen we je wel eenmalig je interesse door te...

Eindtoernooi

We mogen weer! Ter afsluiting van dit bijzondere volleybalseizoen wordt er op 17 juni een "Hollandsche avond toernooi" georganiseerd. Je kunt je alleen als team inschrijven via deze link. Doe dit vรณรณr 10 juni! Het is een open toernooi, dus voor iedereen! Neem je...

(Seksueel) grensoverschrijdend gedrag is niet normaal

De laatste maanden staan de kranten, TV programmaโ€™s  en andere (social) media er bol van. Het aanwezig zijn van grensoverschrijdend en in het bijzonder seksueel overschrijdend gedrag. Vooral (minderjarige) vrouwen zijn de gedupeerden. Echter, ook onder...