Geplaatst door Linda

Op 24 september 2021

๐—š๐—ฟ๐—ผ๐˜๐—ฒ ๐—–๐—น๐˜‚๐—ฏ๐—ฎ๐—ฐ๐˜๐—ถ๐—ฒ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿญ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐˜!

Vanaf afgelopen zaterdag, 18 september, is de Grote Clubactie weer van start gegaan. Dit betekent dat er weer loten gekocht kunnen worden om jouw vereniging te ondersteunen.

Ook dit jaar is het weer mogelijk om online de loten te (ver-)kopen. Onwijs makkelijk en snel en natuurlijk Coronaproof!

Via deze link kunt u direct u lot(en) kopen!

Typ โ€˜Monzaโ€™ in. Deze staat op plaatsnaam Hoek van Holland.

Zoals andere jaren zijn ook de ๐—ฆ๐˜‚๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐—น๐—ผ๐˜๐—ฒ๐—ป weer van de partij. Wilt u onze vereniging net een beetje รฉxtra steunen? Koop dan een ๐—ฆ๐˜‚๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐—น๐—ผ๐˜! Een Superlot heeft een waarde van โ‚ฌ150,- waarvan 80% naar de vereniging gaat.

LET OP: De boekjes van de leden moeten uiterlijk ๐Ÿญ๐Ÿฏ ๐—ผ๐—ธ๐˜๐—ผ๐—ฏ๐—ฒ๐—ฟ ingeleverd zijn!

Heel veel succes allemaal!

Of lees meer nieuws..

Rabo Clubsupport

Monza doet ook dit jaar mee aan Rabo ClubSupport! Door op onze club te stemmen kan Monza extra inkomsten genereren, die we willen inzetten om clinics te gaan geven op diverse scholen in de regio. Kunnen wij op jouw stem rekenen? Stem nu direct in de Rabo App of online...

Corona Update

Beste leden, Op basis van de coronamaatregelen van 13-10-2020 is voor senioren 14-10-2020 voorlopig de laatste mogelijkheid om te kunnen volleyballen. Zowel de competitie als trainingen kunnen vanaf 14-10-2020 22:00 uur geen doorgang meer vinden. De jeugd kan mits er...

Clinic beachvolleyballers Katja Stam en Mexime van Driel

De clinic van Katja Stam en Mexime van Driel was een groot succes. De beachvolleyballers uit de eredivisie hebben tips & tricks gedeeld met de jeugdleden van Monza. De training begon met een goede warming-up over het strand, waarna uitleg over verschillende...