Geplaatst door Linda

Op 24 september 2021

๐—š๐—ฟ๐—ผ๐˜๐—ฒ ๐—–๐—น๐˜‚๐—ฏ๐—ฎ๐—ฐ๐˜๐—ถ๐—ฒ ๐Ÿฎ๐Ÿฌ๐Ÿฎ๐Ÿญ ๐˜ƒ๐—ฎ๐—ป ๐˜€๐˜๐—ฎ๐—ฟ๐˜!

Vanaf afgelopen zaterdag, 18 september, is de Grote Clubactie weer van start gegaan. Dit betekent dat er weer loten gekocht kunnen worden om jouw vereniging te ondersteunen.

Ook dit jaar is het weer mogelijk om online de loten te (ver-)kopen. Onwijs makkelijk en snel en natuurlijk Coronaproof!

Via deze link kunt u direct u lot(en) kopen!

Typ โ€˜Monzaโ€™ in. Deze staat op plaatsnaam Hoek van Holland.

Zoals andere jaren zijn ook de ๐—ฆ๐˜‚๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐—น๐—ผ๐˜๐—ฒ๐—ป weer van de partij. Wilt u onze vereniging net een beetje รฉxtra steunen? Koop dan een ๐—ฆ๐˜‚๐—ฝ๐—ฒ๐—ฟ๐—น๐—ผ๐˜! Een Superlot heeft een waarde van โ‚ฌ150,- waarvan 80% naar de vereniging gaat.

LET OP: De boekjes van de leden moeten uiterlijk ๐Ÿญ๐Ÿฏ ๐—ผ๐—ธ๐˜๐—ผ๐—ฏ๐—ฒ๐—ฟ ingeleverd zijn!

Heel veel succes allemaal!

Of lees meer nieuws..

Vrijwilligersuitje 2022

Om onze vrijwilligers van het afgelopen seizoen in het zonnetje te zetten, zijn zij uitgenodigd om op 10 juni mee te gaan naar The City in 's-Gravenzande. Met 18 man sterk zijn ze eerst een uurtje gaan opwarmen op de bowlingbaan, om daarna de strijd aan te gaan...

Jeugduitje

Het jeugduitje was een groot succes! Met 38 jeugdleden en wat trainers zijn we vrijdag 3 juni naar The City in 's-Gravenzande gegaan om te bowlen. We begonnen met een patatje en snack en zijn daarna de banen op gegaan! Het was een leuke avond en een goede afsluiting...

Beachvolleybaltrainingen starten weer!

Het zaalseizoen loopt ten einde, dus het is de hoogste tijd om het strand weer op te gaan zoeken! Vanaf woensdag 25 mei wordt er wekelijks getraind op het strand. Dit seizoen hoef je je niet wekelijks aan te melden, maar vragen we je wel eenmalig je interesse door te...