Geplaatst door Linda

Op 7 december 2021

Trainingen

De afgelopen anderhalve week hebben we niet kunnen sporten in verband met de nieuwe maatregelen vanuit de overheid. Inmiddels hebben we een aantal sportvelden tot onze beschikking de komende twee weken.
Zojuist is naar alle leden een mail verstuurd vanuit het bestuur met de mogelijkheden om te trainen. Lees deze goed door zodat alle aandachtspunten bekend zijn. Geen mail ontvangen? Kijk dan even in je spamfolder of neem contact op met het bestuur via bestuur@vvmonza.nl.

Voor komende week kan via volgend schema getraind worden:

Woensdag 8 december, ISW Sweelincklaan
16:00 – 17:00 uur: MA1, MB1 en MC1

Zaterdag 11 december, ISW Gasthuislaan
13:00 – 14:30 uur: MC1 en mini’s
14:45 – 16:15 uur: MA1, MB1 en recreanten

Zaterdag 11 december, Wielepet
13:00 – 14:30 uur: D1, D2, D3 en JB1
14:45 – 16:15 uur: H1, H2, H3, H4, H5 en H6

Woensdag 15 december, ISW Sweelincklaan
16:00 – 17:00 uur: MC1 en JB1

Om de (beperkte hoeveelheid) zalen voor 18 december goed te kunnen verdelen onder de teams, willen we iedereen die op zaterdag 11 december komt trainen vragen zich aan te melden via de volgende link: https://forms.office.com/r/qKRxagm36U. Dit kan tot en met vrijdag 19.00 uur.

Of lees meer nieuws..

Vrijwilligersuitje 2022

Om onze vrijwilligers van het afgelopen seizoen in het zonnetje te zetten, zijn zij uitgenodigd om op 10 juni mee te gaan naar The City in 's-Gravenzande. Met 18 man sterk zijn ze eerst een uurtje gaan opwarmen op de bowlingbaan, om daarna de strijd aan te gaan...

Jeugduitje

Het jeugduitje was een groot succes! Met 38 jeugdleden en wat trainers zijn we vrijdag 3 juni naar The City in 's-Gravenzande gegaan om te bowlen. We begonnen met een patatje en snack en zijn daarna de banen op gegaan! Het was een leuke avond en een goede afsluiting...

Beachvolleybaltrainingen starten weer!

Het zaalseizoen loopt ten einde, dus het is de hoogste tijd om het strand weer op te gaan zoeken! Vanaf woensdag 25 mei wordt er wekelijks getraind op het strand. Dit seizoen hoef je je niet wekelijks aan te melden, maar vragen we je wel eenmalig je interesse door te...