Geplaatst door Linda

Op 7 december 2021

Trainingen

De afgelopen anderhalve week hebben we niet kunnen sporten in verband met de nieuwe maatregelen vanuit de overheid. Inmiddels hebben we een aantal sportvelden tot onze beschikking de komende twee weken.
Zojuist is naar alle leden een mail verstuurd vanuit het bestuur met de mogelijkheden om te trainen. Lees deze goed door zodat alle aandachtspunten bekend zijn. Geen mail ontvangen? Kijk dan even in je spamfolder of neem contact op met het bestuur via bestuur@vvmonza.nl.

Voor komende week kan via volgend schema getraind worden:

Woensdag 8 december, ISW Sweelincklaan
16:00 – 17:00 uur: MA1, MB1 en MC1

Zaterdag 11 december, ISW Gasthuislaan
13:00 – 14:30 uur: MC1 en mini’s
14:45 – 16:15 uur: MA1, MB1 en recreanten

Zaterdag 11 december, Wielepet
13:00 – 14:30 uur: D1, D2, D3 en JB1
14:45 – 16:15 uur: H1, H2, H3, H4, H5 en H6

Woensdag 15 december, ISW Sweelincklaan
16:00 – 17:00 uur: MC1 en JB1

Om de (beperkte hoeveelheid) zalen voor 18 december goed te kunnen verdelen onder de teams, willen we iedereen die op zaterdag 11 december komt trainen vragen zich aan te melden via de volgende link: https://forms.office.com/r/qKRxagm36U. Dit kan tot en met vrijdag 19.00 uur.

Of lees meer nieuws..

Eerste mini toernooi voor Monza N5

Zaterdag 6 november was het dan zo ver. Eindelijk deed Monza weer mee aan een mini toernooi. De spelers van N5 (Puk, Jayden, Jort, Elena en Jaela) waren best zenuwachtig. Helaas blesseerde Jayden met het warm spelen zijn vinger en kon niet meespelen. Na het spelen van...

Coronaprotocol geüpdatet

Naar aanleiding van de persconferentie van 13 november 2021 heeft Monza het coronaprotocol geüpdatet. De meest recente versie van het protocol is altijd te vinden via onze coronapagina op de website en als download via de documentenpagina. In deze versie van het...

Coronatoegangsbewijs

Vanaf 6 november 2021 geldt het coronatoegangsbewijs op meer plekken. De inzet van een coronatoegangsbewijs verkleint de kans dat het virus hier kan rondgaan. Door alleen mensen toe te laten die hersteld, gevaccineerd of getest zijn wordt het besmettingsrisico...