Geplaatst door Linda

Op 12 september 2022

Wedstrijdverslag JA1

De eerste wedstrijd van JA1 is een feit! Op 9 september speelde Monza JA1 een oefenwedstrijd tegen Zovoc JA1. Maarten kon er helaas niet bij zijn, maar Daan, Delia, Jari, Luca, Natascha, Roos en Sanne waren klaar voor de strijd. Het beloofde een flinke strijd te worden. Tijdens het inslaan lieten de mannen van Zovoc zien dat ze een aardig balletje konden slaan, maar zoals vaak wordt gezegd: in de wedstrijd kan het heel anders gaan…

De eerste set was het voor beide teams aftasten en wennen aan elkaar, maar Monza was snel over de eerste spanning heen en liet zien dat er met serveren goed gescoord kon worden. De eerste set werd gewonnen met 25-16.

In de 2e set waren de zenuwen bij Zovoc ook helemaal verdwenen en konden zij ook vrijer spelen. En dat was ook wel te zien in de stand. Er kwamen meer aanvallen van de kant van Zovoc, waar Monza geen antwoord op had. Deze set eindigde in 12-25.

In de derde set en de vierde set ging het over en weer met mooie aanvallen, services en blokken van beide kanten. Er werden lange rally’s gespeeld. Het werd echt een leuke wedstrijd. De derde set eindigde in 25-22 en de 4e set eindigde in 25-21.

Op 30 september spelen JA1 hun eerste competitiewedstrijd in de Wielepet om 19:30 uur. Kom jij ook kijken?

Of lees meer nieuws..

Digitaal Wedstrijd Formulier (DWF) 2.0 is live

We hebben een vernieuwd DWF! Het nieuwe DWF werkt gemakkelijker dan de oude versie. Eén van de belangrijkste wijzigingen is dat de spelerspassen nu ook verwerkt zijn in het nieuwe DWF. En daarmee zijn ze overbodig geworden. Hierbij  een paar aandachtspunten voor alle...

Wedstrijdverslag MB

Zaterdag 10 september 2022 stond de eerste oefenwedstrijd van Monza MB op het programma. Tien jeugd spelers van Monza zijn aanwezig om de wedstrijd tegen Delta te spelen. Vroeg was het, want de wedstrijd was vanaf 10 uur inlopen en dus vroeg uit te veren. Onder...

WK Volleybal vrouwen

Op 23 september spelen de Nederlandse volleybal dames om 20.00 uur tegen Kenia. In de Wielepet zal deze wedstrijd op een groot scherm worden vertoond. Kom jij ook kijken? Aanmelden is niet nodig!