Geplaatst door Linda

Op 16 januari 2024

Jubileumshirt

Met groot enthousiasme en een gevoel van verbondenheid vieren we dit jaar een bijzonder moment: Monza bestaat 15 jaar! Om dit te vieren, onthullen we met trots het speciale jubileumshirt.

Dit shirt straalt uit waar Monza voor staat: dynamiek, teamgeest en een vooruitstrevende blik. Het nieuwe logo, wederom prachtig vormgegeven door communicatiebureau SPEAX, verbeeldt de constante beweging en groei die we als vereniging doormaken. Elke lijn symboliseert in de ’15’ de leden, de wedstrijden, de overwinningen en de onvergetelijke momenten die ons maken tot wie we zijn.

Dit jaar introduceren we een moderne twist: de shirts zijn verkrijgbaar via onze gloednieuwe webshop (shop.vvmonza.nl), waardoor je gemakkelijk en snel jouw exemplaar kunt bemachtigen. De shirts zijn verkrijgbaar voor máár €26,-.

We nodigen je van harte uit om deel te nemen aan de pasmomenten. De pasmomenten zijn deze week en volgende week op de trainingsavonden, in de sporthal waar je ook training hebt. Bestel ze na het passen direct in de webshop, passen voor bestellen is aanbevolen. Bestellen kan maar tot 26 januari! Draag het met trots tijdens wedstrijden, trainingen, of waar je ook gaat. Hier is op nog vele jaren Monza – waar elk lid telt en elke moment bijdraagt aan ons gezamenlijke succes!

Of lees meer nieuws..

Sportvrijwilliger van het jaar

Voor het eerst in de geschiedenis van Monza is één van onze vrijwilligers niet alleen genomineerd, maar ook gekozen tot sportvrijwilliger van het jaar! Met een meerderheid van 65% van de 2500 uitgebrachte stemmen is Richard Poot tijdens de uitreiking van de Westlandse...

Westlandse Sportprijzen!

Heb jij Richard al gespot bij de WOS? Richard is genomineerd tot sportvrijwilliger van het jaar! Met al het werk dat hij verzet als trainer en coach heeft hij dit méér dan verdiend! Heb jij al op hem gestemd? Doe het snel via https://wos.nl/sportvrijwilliger en help...

Jeugdtoernooi

Naast het senioren disco glittertoernooi is er op 5 januari ook voor de jeugd de mogelijkheid om een toernooi te spelen, en in tegenstelling tot het seniorentoernooi is er bij de jeugd nog wél plek! Minimaal 6 teamleden onder de 18 jaar (1 Monza lid is niet...