Dames 2

Spelers: Britney S, Britney V, Carlijn, Emma, Evelien, Irene, Isa, Romy en Johanna

Trainer/coach: Cees

Training: Woensdag 19:45 – 21:15 uur (De Wielepet, Monster)

Heb jij een leuk stukje over dit team? Stuur het op via het contactformulier op de website!
Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
25 September 21:30Sovicos DS 4 - Monza DS 2Steenwijklaan in 's-gravenhage

Stand

#TeamGPWV+-
1Netwerk DS 2154010028
2Kalinko DS 9154010049
3VOLEVO DS 1014319080
4Monza DS 511138090
5Zovoc DS 6000000
5Punch DS 13000000
5Inter Rijswijk DS 7000000
8Punch DS 12100449100
9Sovicos DS 7100428100