Dames 2

Spelers: Britney S, Britney V, Carlijn, Emma, Evelien, Irene, Isa, Romy en Johanna

Trainer/coach: Cees

Training: Woensdag 19:45 – 21:15 uur (De Wielepet, Monster)

Heb jij een leuk stukje over dit team? Stuur het op via het contactformulier op de website!
Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 January 21:30Punch DS 7 - Monza DS 2TU-Sportcentrum in Delft

Stand

#TeamGPWV+-
1Zovoc DS 6314111289182
2Netwerk DS 22108020097
3Kalinko DS 931084271208
4VOLEVO DS 102862186168
5Monza DS 547610337325
6Inter Rijswijk DS 72653188148
7Sovicos DS 744313237371
8Punch DS 13211794191
9Punch DS 12200888200