Dames 3

Niveau: 4e klasse

Spelers: Maartje, Harriët, Lea, Celine, Marjolein, Silke, Elsemieke, Eva en Maaike

Trainer/coach: Edwin

Training: Woensdag 19:45 – 21:15 uur (De Wielepet, Monster)

Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 September 21:30Monza DS 3 - Punch DS 11De Wielepet in Monster

Stand

#TeamGPWV+-
1Sovicos DS 5154010069
1VVV Delta DS 4154010069
3Monza DS 214319295
4Punch DS 613329993
5Kalinko DS 712239399
6VOLEVO DS 1011139592
7Netwerk DS 2000000
7Kratos '08 DS 6000000
9Kratos '08 DS 7100469100
9Zovoc DS 7100469100