Teamtaken

In onderstaand tabel is af te lezen welke teams op welk moment moeten fluiten of tellen komend seizoen. De teams zorgen onderling voor een verdeling qua taken. Jeugdwedstrijden worden door ouders geteld.

DatumTijdTeam thuisTeam uitEerste scheidsrechterTeller
11-01-201919:30Monza N6-1Kalinko N6H1H5
11-01-201919:30Monza DS 3Kratos ’08 DS 8H1H5
11-01-201919:30Monza HS 2Inter Rijswijk HS 6H1H5
11-01-201921:30Monza HS 1VollinGo HS 5H2D3
11-01-201921:30Monza HS 5Punch HS 12H2D3
12-01-201912:00Monza N6 2Kalinko N6 4MA1OUDERS
12-01-201912:00Monza MC 1GSC Haaglanden MC 1D4OUDERS
12-01-201912:00Monza MC 2VCO MC 1D4OUDERS
12-01-201913:45Monza MA 1Velo MA 1D4OUDERS
18-01-201919:30Monza HS 4VVV Delta HS 5H3D4
18-01-201919:30Monza DS 2Punch DS 9H3D4
18-01-201919:30Monza DS 1VVV Delta DS 4H3D4
18-01-201921:30Monza DS 4Punch DS 12H4D2
18-01-201921:30Monza HS 3GSC Haaglanden HS 5H4D2
25-01-201919:30Monza JA 1VSTS JA 1D3OUDERS
25-01-201919:30Monza HS 5Kratos ’08 HS 9H2D3
25-01-201919:30Monza HS 1Punch HS 2H2D3
25-01-201921:30Monza DS 3PQV Pijl Solutions DS 4H5JA1
25-01-201921:30Monza HS 2Punch HS 5H1JA1
26-01-201914:15Monza MC 1Kalinko MC 2H2OUDERS
26-01-201914:15Monza MA 1GSC Haaglanden MA 5H2OUDERS
26-01-201915:45Monza N6 2Netwerk N6 1MA1OUDERS
26-01-201915:45Monza MB 1PQV Pijl Solutions MB 1H1OUDERS
01-02-201919:30Monza DS 4Kratos ’08 DS 10D1D2
01-02-201919:30Monza HS 3Kratos ’08 HS 7H4D2
01-02-201921:30Monza DS 2Netwerk DS 1D4D4
01-02-201921:30Monza DS 1GSC Haaglanden DS 8H3D4
01-02-201921:30Monza HS 4DEO HS 2H3D4
08-02-201919:30Monza N6 1Netwerk N6 2H2D1
08-02-201919:30Monza HS 1Timios HS 2H2D1
09-02-201914:15Monza MA 1Kalinko MA 4JA1OUDERS
09-02-201915:45Monza MB 1Velo MB 1H4OUDERS
09-02-201915:45Monza JA 1DVC JA 1H4OUDERS
09-02-201915:45Monza MC 2VCO MC 2MA1OUDERS
15-02-201919:30Monza DS 3TAC ’90 DS 1H1H1
15-02-201919:30Monza HS 2VVV Delta HS 4H1H1
15-02-201921:30Monza HS 1Inter Rijswijk HS 4H2D3
22-02-201919:30Monza JA 1Castellum JA 1D3OUDERS
22-02-201919:30Monza HS 5Punch HS 13H2H2
22-02-201919:30Monza DS 2Kalinko DS 10D3D3
22-02-201921:30Monza HS 2PQV Pijl Solutions HS 1H5D2
22-02-201921:30Monza DS 3Punch DS 10H5D2
08-03-201919:30Monza HS 4VollinGo HS 6H3D4
08-03-201919:30Monza DS 1Punch DS 5H3D4
08-03-201919:30Monza DS 2Punch DS 13H3D4
08-03-201921:30Monza HS 3GSC Haaglanden HS 6H4D2
08-03-201921:30Monza DS 4Kratos ’08 DS 8D1D2
22-03-201919:30Monza JA 1Inter Rijswijk JA 3D2OUDERS
22-03-201919:30Monza HS 3PQV Pijl Solutions HS 3H4D2
22-03-201919:30Monza DS 4PQV Pijl Solutions DS 4D1D1
22-03-201921:30Monza DS 1PQV Pijl Solutions DS 2H3JA1
22-03-201921:30Monza DS 2Netwerk DS 2H3JA1
22-03-201921:30Monza HS 4MVC HS 1H3JA1
23-03-201914:15Monza N6 1Netwerk N6 2D2OUDERS
23-03-201914:15Monza MC 1ZVH MC 2D2OUDERS
23-03-201914:15Monza MA 1VVV Delta MA 1D2OUDERS
23-03-201915:45Monza MB 1Netwerk MB 2H5OUDERS
23-03-201915:45Monza N6 2VVV Delta N6 2H5OUDERS
23-03-201915:45Monza MC 2Sovicos MC 1H5OUDERS
29-03-201919:30Monza HS 1Dosko HS 2H3H3
05-04-201919:30Monza JA 1Zovoc JA 1H1OUDERS
05-04-201919:30Monza DS 3Sovicos DS 6H1H5
05-04-201919:30Monza HS 2GSC Haaglanden HS 3H1H5
05-04-201921:30Monza HS 5Kratos ’08 HS 11D3D3
05-04-201921:30Monza HS 1Sovicos HS 2H2D3
06-04-201914:15Monza N6 1Velo N6 1D1OUDERS
06-04-201914:15Monza MC 1Inter Rijswijk MC 1D1OUDERS
06-04-201914:15Monza MA 1Sovicos MA 1D1OUDERS
06-04-201915:45Monza N6 2Kalinko N6 4D3OUDERS
06-04-201915:45Monza MB 1Zovoc MB 4D3OUDERS
06-04-201915:45Monza MC 2Gemini-Kangeroes MC 2D3OUDERS
12-04-201919:30Monza DS 2Kratos ’08 DS 11H5
12-04-201919:30Monza HS 4Thor HS 3H5
12-04-201919:30Monza DS 1Kratos ’08 DS 6H5
12-04-201921:30Monza HS 3Punch HS 9H4D1
13-04-201914:15Monza MC 1Kratos ’08 MC 1H4OUDERS
13-04-201914:15Monza MB 1Kratos ’08 MB 2H4OUDERS
13-04-201914:15Monza MC 2Kratos ’08 MC 2H4OUDERS