Fluit- en telschema

In onderstaand tabel is af te lezen welke teams op welk moment moeten fluiten of tellen komend seizoen. De teams zorgen onderling voor een verdeling qua taken. Jeugdwedstrijden worden door ouders geteld.

 

Datum Tijd Monza Team Tegenstander Scheidsrechter Teller
Vrijdag 12 januari 19:30 Meisjes A2 Velo MA 1 Dames 3
19:30 Dames 1 Inter Rijswijk DS 4 Heren 3 Dames 3
19:30 Meisjes A3 GSC MA 2 Heren 3
21:30 Dames 3 Sovicos DS 7 Dames 1 Dames 1
Zaterdag 13 januari 14:15 Meisjes C1 Zovoc MC 5 Jongens A1
15:45 Jongens A1 VCO JA 1 Heren 2
15:45 Meisjes C2 Sovicos MC 1 Heren 2
16:00 Meisjes B1 VCO MB 2 Heren 2
Vrijdag 19 januari 19:30 Meisjes A2 Inter Rijswijk MA 2 Heren 4 Heren 5
19:30 Heren 3 Kalinko HS 4 Heren 4 Heren 5
19:30 Dames 3 Punch DS 10 Heren 4 Heren 5
21:30 Heren 5 Punch HS 13 Heren 3 Dames 3
21:30 Heren 4 PQV Pijl Solutions HS 4 Heren 3 Dames 3
Vrijdag 26 januari 19:30 Meisjes C1 Kalinko MC 6 Dames 1
19:30 Meisjes A3 VV Haaglanden MA 3 Dames 1
19:30 Heren 1 VV Haaglanden HS 2 Heren 5 Heren 5
21:30 Dames 1 Punch DS 4 Edwin de Jong Meisjes A3
21:30 Heren 5 Kratos ’08 HS 11 Heren 1 Meisjes A3
21:30 Heren 2 Inter Rijswijk HS 4 Paul koolen Meisjes A3
Vrijdag 2 februari 19:30 Dames 1 PQV Pijl Solutions DS 1 Matthijs kloosterman Dames 3
19:30 Meisjes A3 Kalinko MA 3 Dames 3
19:30 Heren 4 Netwerk HS 1 Dames 3 Dames 3
21:30 Dames 3 DEO DS 3 Heren 4 Meisjes A3
Vrijdag 9 februari 19:30 Dames 1 DEO DS 1 Heren 1 Dames 2
19:30 Heren 5 DEO HS 3 Heren 1 Dames 2
19:30 Heren 2 Leython DC HS 3 Heren 1 Dames 2
21:30 Heren 1 VVV Delta HS 2 Heren 2 Dames 1
21:30 Dames 2 Punch DS 12 Heren 2 Dames 1
Zaterdag 10 februari 14:15 Mini N6 Kalinko N6 3 Jongens A1
14:15 Meisjes C1 PQV Pijl Solutions MC 1 Jongens A1
14:15 Meisjes A1 PQV Pijl Solutions MA 1 Jongens A1
15:45 Jongens A1 Zovoc JA 1 Meisjes A1
15:45 Meisjes C2 VCS MC 2 Meisjes A1
16:00 Meisjes B1 Sovicos MB 1 Meisjes A1
Vrijdag 9 maart 19:30 Meisjes A2 VV Haaglanden MA 2 Heren 4
19:30 Heren 3 Punch HS 4 Joep Gras Meisjes A2
19:30 Dames 3 Punch DS 11 Heren 4 Meisjes A2
21:30 Heren 4 Kratos ’08 HS 9 Heren 3 Heren 3
Vrijdag 16 maart 19:30 Meisjes A2 Gemini-Kangeroes MA 1 Heren 5
19:30 Dames 2 Zovoc DS 6 Heren 2 Heren 5
19:30 Heren 1 Timios HS 1 Heren 2 Heren 5
21:30 Dames 1 VollinGo DS 4 Heren 1 Dames 2
21:30 Heren 2 Punch HS 2 Edwin haaring Dames 2
21:30 Heren 5 Inter Rijswijk HS 8 Heren 1 Dames 2
Zaterdag 17 maart 14:15 Mini N6 PQV Pijl Solutions N6 1 Dames 2
14:15 Meisjes C1 Kratos ’08 MC 1 Dames 2
14:15 Meisjes A1 Gemini-Kangeroes MA 3 Dames 2
15:45 Meisjes C2 GSC MC 2 Heren 3
15:45 Jongens A1 RVV JA 1 Heren 3
16:00 Meisjes B1 Leython DC MB 3 Heren 3
Vrijdag 23 maart 19:30 Meisjes A3 Sovicos MA 1 Heren 3
19:30 Heren 4 VVV Delta HS 5 Heren 3 Dames 3
21:30 Heren 3 VCH HS 2 Heren 4 Meisjes A3
21:30 Dames 3 PQV Pijl Solutions DS 4 Heren 4 Meisjes A3
Zaterdag 24 maart 14:15 Mini N6 VV Haaglanden N6 2 Dames 1
14:15 Meisjes C1 DEO MC 1 Dames 1
14:15 Meisjes A1 Leython DC MA 1 Dames 1
15:45 Meisjes C2 DEO MC 2 Heren 5
15:45 Jongens A1 Velo JA 1 Heren 5
Woensdag 28 maart 21:30 Heren 1 Kalinko HS 2 Marc ruijs Dames 2
Vrijdag 30 maart 19:30 Dames 1 Velo DS 3 Heren 2 Heren 2
Vrijdag 6 april 19:30 Meisjes A3 VV Haaglanden MA 3 Dames 2
19:30 Heren 5 Netwerk HS 3 Heren 1 Dames 2
19:30 Heren 2 Gemini-Kangeroes HS 2 Heren 1 Dames 2
21:30 Dames 2 Kratos ’08 DS 10 Heren 2 Heren 5
21:30 Heren 1 VSTS HS 1 Heren 5 Heren 2
Zaterdag 7 april 14:15 Mini N6 Netwerk N6 1 Dames 3
14:15 Meisjes A1 Kratos ’08 MA 1 Heren 4
15:45 Jongens A1 Inter Rijswijk JA 3 Heren 4
15:45 Meisjes C2 Leython DC MC 1 Dames 3
16:00 Meisjes B1 Zovoc MB 4 Dames 3
Vrijdag 13 april 19:30 Meisjes A2 VVV Delta MA 1 Dames 1
19:30 Heren 3 VVV Delta HS 3 Heren 4 Dames 1
19:30 Dames 3 SKC DS 9 Heren 4 Dames 1
21:30 Dames 1 VV Haaglanden DS 3 Hans Kamp Dames 3
21:30 Heren 4 Thor HS 2 Heren 3 Dames 3
Zaterdag 14 april 14:15 Mini N6 Kratos ’08 N6 1 Heren 1
14:15 Meisjes A1 VCS MA 1 Heren 1
16:00 Meisjes B1 Sovicos MB 1 Meisjes A1
Vrijdag 20 april 19:30 Heren 1 Kratos ’08 HS 2 Heren 2 Heren 5
19:30 Dames 2 Sovicos DS 6 Heren 2 Heren 5
21:30 Heren 2 Donar HS 1 Heren 1 Dames 2
21:30 Heren 5 Sovicos HS 5 Heren 1 Dames 2