Fluit- en telschema

In onderstaand tabel is af te lezen welke teams op welk moment moeten fluiten of tellen komend seizoen. De teams zorgen onderling voor een verdeling qua taken. Jeugdwedstrijden worden door ouders geteld.

Datum Tijd Monza Team Tegenstander Scheidsrechter Teller
28-09-2018 19:30 Monza DS 1 VVV Delta DS 6 H3 D4
28-09-2018 19:30 Monza DS 2 Inter Rijswijk DS 7 H3 D4
28-09-2018 19:30 Monza HS 4 Red Stars HS 1 H3 D4
28-09-2018 21:30 Monza HS 3 VVV Delta HS 6 H4 D2
28-09-2018 21:30 Monza DS 4 TAC ’90 DS 1 H4 D2
05-10-2018 19:30 Monza JA 1 Kratos ’08 JA 1 H5 Ouders
05-10-2018 19:30 Monza DS 3 Zovoc DS 6 H5 H5
05-10-2018 21:30 Monza HS 5 Velo HS 3 H2 JA1
05-10-2018 21:30 Monza HS 1 Velo HS 2 H2 JA1
06-10-2018 14:15 Monza N6 1 GSC Haaglanden N6 2 JA1 Ouders
06-10-2018 14:15 Monza MC 1 GSC Haaglanden MC 4 JA1 Ouders
06-10-2018 14:15 Monza MA 1 Kalinko MA 4 JA1 Ouders
06-10-2018 15:45 Monza MB 1 Netwerk MB 1 MA1 Ouders
06-10-2018 15:45 Monza N6 2 Velo N6 1 MA1 Ouders
12-10-2018 19:30 Monza DS 4 Punch DS 10 H4 D1
12-10-2018 19:30 Monza HS 3 Kalinko HS 4 H4 D1
12-10-2018 21:30 Monza DS 1 Sovicos DS 4 H3 D4
12-10-2018 21:30 Monza HS 4 Timios HS 4 H3 D4
17-10-2018 21:30 Monza DS 3 Monza DS 4 H4 D3/D4
19-10-2018 19:30 Monza JA 1 Zovoc JA 1 H2 Ouders
19-10-2018 19:30 Monza HS 1 ZVH HS 3 H2 D3
19-10-2018 21:30 Monza HS 2 Kalinko HS 3 H1 JA1
19-10-2018 21:30 Monza DS 3 GSC Haaglanden DS 10 H5 JA1
20-10-2018 14:15 Monza MC 1 Netwerk MC 2 H3 Ouders
20-10-2018 14:15 Monza MA 1 Inter Rijswijk MA 2 H3 Ouders
20-10-2018 15:45 Monza MC 2 Sovicos MC 1 D3 Ouders
20-10-2018 15:45 Monza MB 1 GSC Haaglanden MB 2 D3 Ouders
20-10-2018 15:45 Monza N6 2 GSC Haaglanden N6 2 D3 Ouders
26-10-2018 19:30 Monza JA 1 Kalinko JA 1 H1 Ouders
26-10-2018 19:30 Monza DS 1 Kratos ’08 DS 8 H1 H1
26-10-2018 21:30 Monza HS 1 Punch HS 2 H2 D1
02-11-2018 19:30 Monza DS 1 Punch DS 8 H3 D4
02-11-2018 19:30 Monza DS 2 Kalinko DS 10 D4 D4
02-11-2018 19:30 Monza HS 4 Zovoc HS 4 H3 D4
02-11-2018 21:30 Monza HS 3 Sovicos HS 4 H4 D2
02-11-2018 21:30 Monza DS 4 Sovicos DS 6 D1 D2
02-11-2018 21:30 Monza HS 5 Punch HS 11 D1 D2
09-11-2018 19:30 Monza HS 3 Netwerk HS 3 H4 H4
09-11-2018 21:30 Monza DS 2 Kratos ’08 DS 9 H3 D4
09-11-2018 21:30 Monza DS 1 DEO DS 2 H3 D4
09-11-2018 21:30 Monza HS 4 Netwerk HS 2 H3 D4
10-11-2018 14:15 Monza N6 1 Velo N6 1 H4 Ouders
10-11-2018 14:15 Monza MC 1 Kalinko MC 4 H4 Ouders
10-11-2018 14:15 Monza MA 1 Kalinko MA 3 H4 Ouders
10-11-2018 15:45 Monza MB 1 Kalinko MB 4 H5 Ouders
10-11-2018 15:45 Monza MC 2 VVV Delta MC 1 H5 Ouders
10-11-2018 15:45 Monza N6 2 VVV Delta N6 1 H5 Ouders
16-11-2018 19:30 Monza JA 1 VollinGo JA 1 H5 Ouders
16-11-2018 19:30 Monza DS 3 Punch DS 12 H5 H5
16-11-2018 19:30 Monza HS 2 Kratos ’08 HS 3 H1 H1
16-11-2018 21:30 Monza HS 5 UFO HS 1 H2 D3
16-11-2018 21:30 Monza HS 1 Kratos ’08 HS 1 H2 D3
23-11-2018 19:30 Monza DS 1 GSC Haaglanden DS 6 H1 D4
23-11-2018 19:30 Monza DS 2 Punch DS 11 D4 D4
23-11-2018 19:30 Monza HS 4 VollinGo HS 7 H1 D4
23-11-2018 21:30 Monza HS 1 Zovoc HS 2 H4 D2
23-11-2018 21:30 Monza DS 4 Zovoc DS 6 D1 D2
30-11-2018 19:30 Monza JA 1 Kalinko JA 1 H2 Ouders
30-11-2018 19:30 Monza HS 5 Kratos ’08 HS 8 H2 D4
30-11-2018 21:30 Monza HS 2 Kratos ’08 HS 6 H5 JA1
30-11-2018 21:30 Monza DS 4 Monza DS 3 H5 H5
01-12-2018 14:15 Monza N6 1 VVV Delta N6 1 H1 Ouders
01-12-2018 14:15 Monza MC 2 GSC Haaglanden MC 6 H1 Ouders
01-12-2018 15:45 Monza N6 2 Kalinko N6 3 H3 Ouders
01-12-2018 15:45 Monza MB 1 PQV Pijl Solutions MB 1 H3 Ouders
07-12-2018 19:30 Monza JA 1 Zovoc JA 1 H2 D3
07-12-2018 19:30 Monza N6 2 Kalinko N6 4 H2 Ouders
07-12-2018 19:30 Monza HS 1 DEO HS 1 H2 D3
07-12-2018 21:30 Monza HS 2 Punch HS 6 H1 JA1
07-12-2018 21:30 Monza DS 3 Kratos ’08 DS 10 H1 JA1
07-12-2018 21:30 Monza HS 5 DEO HS 3 H1 JA1
14-12-2018 19:30 Monza DS 4 GSC Haaglanden DS 10 D1 D2
14-12-2018 19:30 Monza HS 3 Punch HS 10 H4 D2
14-12-2018 21:30 Monza DS 2 Sovicos DS 7 D4 D4
14-12-2018 21:30 Monza DS 1 Kalinko DS 9 H3 D4
14-12-2018 21:30 Monza HS 4 Punch HS 7 H3 D4
15-12-2018 14:15 Monza N6 1 Kalinko N6 3 H5 Ouders
15-12-2018 14:15 Monza MC 1 Inter Rijswijk MC 2 H5 Ouders
15-12-2018 14:15 Monza MA 1 VVV Delta MA 1 H5 Ouders
15-12-2018 15:45 Monza MC 2 DEO MC 1 H1 Ouders