Nevobo API: De volgende feed kon niet worden gevonden.https://api.nevobo.nl/export/team/CKL9M0R/meisjes-c/1/programma.rss.

Meiden C1

Niveau: 2e klasse

Spelers: Elise, Fiore, Jari, Kirsten, Lisa, Lisette en Yara

Trainer/coach: Marleen

Training: Woensdag 18:15 – 19:30 uur (De Wielepet, Monster)

Info over Meiden C1.

Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+-
1NOVO MC 1413133386253
2Liusna MC 1413133374262
3VCS MC 14997345308
4VHZ MC 24779314345
5VCO MC 244412260355
6In Up Go MC 142214233389