Programma Wielepet
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 December 20:00Monza DS 1 - SKC DS 7De Wielepet in Monster
10 December 19:30Monza HS 2 - Liusna HS 1De Wielepet in Monster
10 December 19:30Monza DS 2 - Sovicos DS 5De Wielepet in Monster
10 December 21:30Monza HS 6 - Punch HS 13De Wielepet in Monster
10 December 21:30Monza HS 1 - Kratos '08 HS 2De Wielepet in Monster
10 December 21:30Monza HS 3 - NOVO HS 3De Wielepet in Monster
14 January 19:30Monza HS 4 - Punch HS 9De Wielepet in Monster
14 January 19:30Monza DS 1 - UFO DS 1De Wielepet in Monster
14 January 21:30Monza HS 5 - MVC HS 2De Wielepet in Monster
14 January 21:30Monza DS 3 - Leython DC DS 7De Wielepet in Monster
21 January 19:30Monza HS 6 - SKC HS 6De Wielepet in Monster
21 January 21:30Monza DS 3 - Zovoc DS 8De Wielepet in Monster
21 January 21:30Monza HS 2 - Kalinko HS 5De Wielepet in Monster
28 January 19:30Monza HS 5 - Netwerk HS 1De Wielepet in Monster
28 January 21:30Monza DS 1 - Punch DS 8De Wielepet in Monster

Programma Monza
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 December 20:00Monza DS 1 - SKC DS 7De Wielepet in Monster
10 December 19:30Monza DS 2 - Sovicos DS 5De Wielepet in Monster
10 December 19:30Monza HS 2 - Liusna HS 1De Wielepet in Monster
10 December 19:30VVV Delta HS 7 - Monza HS 5Kerkpolder in Delft
10 December 21:30VVV Delta DS 5 - Monza DS 1Kerkpolder in Delft
10 December 21:30Monza HS 1 - Kratos '08 HS 2De Wielepet in Monster
10 December 21:30Monza HS 3 - NOVO HS 3De Wielepet in Monster
10 December 21:30VVV Delta HS 6 - Monza HS 4Kerkpolder in Delft
10 December 21:30Monza HS 6 - Punch HS 13De Wielepet in Monster
16 December 21:30VOLEVO DS 9 - Monza DS 1De Fluit in Leidschendam
17 December 19:30Punch HS 6 - Monza HS 2TU-Sportcentrum in Delft
20 December 21:15VVV Delta HS 3 - Monza HS 1Kerkpolder in Delft
13 January 21:15Dosko HS 2 - Monza HS 3De Stolp in Stolwijk
14 January 19:30Monza DS 1 - UFO DS 1De Wielepet in Monster
14 January 19:30SKC HS 3 - Monza HS 2Universitair SC in Leiden
14 January 19:30Monza HS 4 - Punch HS 9De Wielepet in Monster
14 January 21:00Velo HS 2 - Monza HS 1Velo-hal in Wateringen
14 January 21:30Monza DS 3 - Leython DC DS 7De Wielepet in Monster
14 January 21:30Monza HS 5 - MVC HS 2De Wielepet in Monster
15 January 12:30GGV HS 3 - Monza HS 6De Vliethorst in Voorschoten
Uitslagen Monza
DatumWedstrijdenResultatenSets
04 December 14:15Inter Rijswijk MC 2 - Monza MC 1Vervallen-
04 December 13:30VVV Delta JB 1 - Monza JB 1Vervallen-
27 November 15:30Donar HS 1 - Monza HS 22-319-25, 26-24, 26-24, 19-25, 10-15
27 November 14:30VollinGo HS 5 - Monza HS 32-326-28, 25-16, 25-21, 22-25, 11-15
27 November 14:15Monza MC 1 - PQV Westland MC 12-225-20, 25-23, 11-25, 19-25
27 November 14:15Monza MB 1 - VOLEVO MB 32-225-23, 25-22, 14-25, 19-25
27 November 14:15Monza JB 1 - Velo JB 24-025-20, 25-6, 25-17, 25-19
27 November 14:00Kratos '08 DS 7 - Monza DS 20-416-25, 11-25, 10-25, 21-25
26 November 21:30Monza HS 4 - VOLEVO HS 5Vervallen-
26 November 19:30Monza MA 1 - VVV Delta MA 14-025-11, 25-7, 25-21, 25-22
26 November 19:30Monza DS 3 - Punch DS 100-420-25, 15-25, 27-29, 11-25
24 November 20:45Monza DS 2 - Jupiter DS 41-320-25, 25-17, 22-25, 17-25
20 November 16:00VOLEVO MB 3 - Monza MB 14-025-21, 25-10, 25-21, 25-16
20 November 12:30Kalinko MC 3 - Monza MC 14-025-8, 25-23, 25-11, 25-8
19 November 21:30Monza HS 2 - Punch HS 63-117-25, 25-11, 25-16, 25-17
19 November 21:30Monza DS 2 - Kalinko DS 70-415-25, 22-25, 22-25, 22-25
19 November 20:45Kalinko HS 6 - Monza HS 41-320-25, 30-32, 25-22, 21-25
19 November 19:30Monza HS 6 - Kratos '08 HS 90-413-25, 11-25, 19-25, 21-25
19 November 19:30Punch HS 8 - Monza HS 51-325-19, 12-25, 15-25, 14-25
19 November 19:30Monza HS 3 - PQV Westland HS 22-319-25, 25-22, 25-20, 22-25, 15-17