Programma Wielepet
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03 February 19:30Monza JA 1 - Sovicos JA 1De Wielepet in Monster
03 February 19:30Monza HS 4 - Kratos '08 HS 8De Wielepet in Monster
03 February 19:30Monza DS 3 - GGV DS 5De Wielepet in Monster
03 February 21:30Monza HS 3 - Punch HS 7De Wielepet in Monster
10 February 19:30Monza DS 1 - VVV Delta DS 5De Wielepet in Monster
10 February 19:30Monza MA 1 - Zovoc MA 3De Wielepet in Monster
10 February 19:30Monza HS 1 - Sovicos HS 2De Wielepet in Monster
10 February 21:30Monza HS 2 - Netwerk HS 1De Wielepet in Monster
11 February 14:00Monza MB 2 - VOLEVO MB 5De Wielepet in Monster
11 February 16:00Monza N6 1 - VVV Delta N6 3De Wielepet in Monster
11 February 16:00Monza MB 1 - Netwerk MB 1De Wielepet in Monster
17 February 19:30Monza JA 1 - Kalinko JA 3De Wielepet in Monster
17 February 19:30Monza MA 1 - Gemini-Kangeroes MA 2De Wielepet in Monster
17 February 19:30Monza HS 3 - VVV Delta HS 6De Wielepet in Monster
17 February 21:30Monza HS 1 - DEO HS 1De Wielepet in Monster

Programma Monza
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03 February 19:30Monza DS 3 - GGV DS 5De Wielepet in Monster
03 February 19:30Monza HS 4 - Kratos '08 HS 8De Wielepet in Monster
03 February 19:30Monza JA 1 - Sovicos JA 1De Wielepet in Monster
03 February 20:45Kalinko HS 2 - Monza HS 1Houtrust sporthal in 's-gravenhage
03 February 21:30Monza HS 3 - Punch HS 7De Wielepet in Monster
04 February 14:00VOLEVO DS 10 - Monza DS 2De Fluit in Leidschendam
04 February 16:30Kalinko MB 4 - Monza MB 2Houtrust sporthal in 's-gravenhage
08 February 20:30Yaarana DS 1 - Monza DS 2Sporthal Roemer Visscherstraat in 's-gravenhage
10 February 19:00Kalinko JA 2 - Monza JA 1Houtrust sporthal in 's-gravenhage
10 February 19:30Monza DS 1 - VVV Delta DS 5De Wielepet in Monster
10 February 19:30Monza HS 1 - Sovicos HS 2De Wielepet in Monster
10 February 19:30Kratos '08 HS 10 - Monza HS 5Tanthof in Delft
10 February 19:30Monza MA 1 - Zovoc MA 3De Wielepet in Monster
10 February 21:15PQV Westland DS 3 - Monza DS 3SC Vreeloo in De lier
10 February 21:30Monza HS 2 - Netwerk HS 1De Wielepet in Monster
10 February 21:30Sovicos HS 4 - Monza HS 3Steenwijklaan in 's-gravenhage
11 February 14:00Monza MB 2 - VOLEVO MB 5De Wielepet in Monster
11 February 16:00Monza N6 1 - VVV Delta N6 3De Wielepet in Monster
11 February 16:00Kratos '08 JB 2 - Monza JB 1Tanthof in Delft
11 February 16:00Monza MB 1 - Netwerk MB 1De Wielepet in Monster
Uitslagen Monza
DatumWedstrijdenResultatenSets
02 February 21:30VOLEVO HS 3 - Monza HS 23-125-20, 29-27, 25-22, 17-25
02 February 19:30VOLEVO DS 9 - Monza DS 10-422-25, 13-25, 21-25, 21-25
28 January 14:00Monza MB 2 - Zovoc MB 34-025-12, 25-9, 25-19, 25-21
28 January 14:00Monza JB 1 - VOLEVO JB 10-414-25, 17-25, 25-27, 19-25
28 January 12:00Inter Rijswijk MB 1 - Monza MB 11-324-26, 16-25, 25-23, 12-25
27 January 21:30DEO HS 2 - Monza HS 40-415-25, 14-25, 15-25, 23-25
27 January 21:30Monza HS 2 - Kratos '08 HS 63-125-23, 18-25, 25-16, 25-12
27 January 21:30Monza DS 2 - DEO DS 31-325-18, 20-25, 26-28, 14-25
27 January 21:30Monza DS 1 - Kratos '08 DS 74-025-14, 25-18, 25-13, 25-19
27 January 19:30Monza MA 1 - VOLEVO MA 34-025-15, 25-19, 25-19, 25-12
27 January 19:30Monza JA 1 - PQV Westland JA 14-025-11, 25-20, 25-17, 25-13
27 January 19:30Monza HS 1 - PQV Westland HS 13-225-20, 22-25, 25-18, 22-25, 15-8
27 January 19:30Punch DS 10 - Monza DS 34-025-16, 25-16, 25-23, 25-22
26 January 21:00VCS HS 4 - Monza HS 53-225-12, 17-25, 21-25, 25-23, 15-8
21 January 14:30Kalinko MA 3 - Monza MA 13-127-25, 20-25, 25-18, 25-22
21 January 14:30Kalinko N6 4 - Monza N6 14-025-15, 25-22, 25-15, 25-13
21 January 14:15ZVH DS 4 - Monza DS 2Vervallen-
21 January 14:00Zovoc MB 3 - Monza MB 21-325-23, 20-25, 8-25, 6-25
21 January 12:30Kalinko JA 3 - Monza JA 14-025-14, 25-15, 25-17, 25-23
20 January 21:30Monza HS 5 - GGV HS 33-214-25, 25-18, 25-14, 13-25, 15-12