Dames 2

Niveau: 3e klasse

Spelers: Anne, Evelien, Ilona, Kim, Linda, Lotte, Marleen en Wieske

Trainer: Richard

Training: Woensdag 19:45 – 21:15 uur (De Wielepet, Monster)

Heb jij een leuk stukje over dit team? Stuur het op via het contactformulier op de website!
Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 March 19:30Monza DS 2 - SKC DS 11De Wielepet in Monster

 

Stand

#TeamGPWV+-
1GGV DS 31665511315171161
2Kratos '08 DS 51558491514761095
3Waterlanders DS 51558471614701088
4Monza DS 2124436151153956
5Aspasia DS 31430253311891219
6SKC DS 111428263412021327
7Kalinko DS 71426203611301238
8Scarabee DS 3121614368411149
9Sovicos DS 512912389121146
10SKC DS 121466508581369