Dames 2

Niveau: 3e klasse

Spelers: Julia, Linda, Marleen, Anne, Ilona, Lotte, Evelien, Wieske en Kim

Trainer: Richard en Edwin

Training: Woensdag 19:45 – 21:15 uur (De Wielepet, Monster)

Heb jij een leuk stukje over dit team? Stuur het op via het contactformulier op de website!
Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
30 September 20:45Kalinko DS 8 - Monza DS 2Houtrust sporthal in 's-gravenhage

 

Stand

#TeamGPWV+-
1Yaarana DS 113329998
2Netwerk DS 112239899
3Monza DS 2000000
3Punch DS 8000000
3Zovoc DS 6000000
3VVV Delta DS 4000000
3VOLEVO DS 10000000
3DEO DS 3000000
3Kalinko DS 8000000
3Kratos '08 DS 6000000
ZVH DS 4000000