Dames 3

Niveau: 4e klasse

Spelers: Maartje, Harriët, Lea, Elsemieke, Eva, Elise, Johanne, Rebecca, Lisette en Bente

Trainer: Ido

Training: Woensdag 19:45 – 21:15 uur (De Wielepet, Monster)

Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03 February 19:30Monza DS 3 - GGV DS 5De Wielepet in Monster

Stand

#TeamGPWV+-
1SKC DS 141559481514711165
2SKC DS 1212524271175838
3Punch DS 91047383996619
4Punch DS 10124234161107970
5Monza DS 3113026211022932
6GGV DS 511302421977917
7Sovicos DS 7122520299631069
8PQV Westland DS 3131211439871248
9VOLEVO DS 11131210429581227
10Kalinko DS 912109398321166
11Punch DS 1296531544881