Niveau: 2e klasse

Spelers: Coen, Fenne, Richard, Hans, Ian, Jari en Matthijs

Trainer/coach: Richard

Training: Woensdag 21:15 – 22:45 uur (De Wielepet, Monster)

Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+-
1VCO HS 1199172418861229
2Leython DC HS 31874581417051233
3Dosko HS 21969572318281482
4VollinGo HS 51857462816251494
5VOLEVO HS 31854453117171536
6Kratos '08 HS 42260504219561946
7Kalinko HS 41940364516821767
8PQV Westland HS 22042374817771825
9Monza HS 32143375317932014
10NOVO HS 31923195814571815
11Inter Rijswijk HS 62123216715952035
12DEO HS 220997413772022