Jeugd JC1

Niveau: 3e klasse

Spelers: Floris, Jayden, May Dana, Manouk, Mike, Ruben, Rosalie en Stefan

Trainer: Elsemieke en Delia

Training: Woensdag 17:00 – 18:15 uur (De Wielepet, Monster)

Competitie schema

Volgende wedstrijd

 

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

 

 

Stand

#TeamGPWV+-
1Smashing Velsen '96 JC 11046364968620
2VVV Delta JC 110362912932756
3Leython DC JC 19322611839754
4Monza JC 19181622729838
5Zovoc JC 410141230746894
6Waterlanders JC 110131230756931
7VHZ JC 110111032795972