Jeugd MB1

Niveau: 2e klasse

Spelers: Jessica, Roos, Natascha, Robine, Sanne, Delia, Imme

Trainer/coach: Annemarie

Training: 18:15 – 19:45 uur (De Wielepet, Monster)

 

Heb jij een leuk stukje over dit team? Stuur het op via het contactformulier op de website!
Competitie schema

Volgende wedstrijd

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

Stand

#TeamGPWV+-
1VOLEVO MB 2829293784495
2Velo MB 1931315873504
3VOLEVO MB 3824248748545
4PQV Westland MB 110222218857793
5Monza MB 18101022583700
6Kalinko MB 393333428892
7Sovicos MB 181131449793