Programma Wielepet
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 September 19:30Monza HS 2 - SKC HS 3De Wielepet in Monster
24 September 21:30Monza DS 3 - Punch DS 11De Wielepet in Monster
24 September 21:30Monza HS 1 - Velo HS 2De Wielepet in Monster
24 September 21:30Monza HS 3 - Dosko HS 2De Wielepet in Monster
25 September 14:15Monza MC 1 - Kalinko MC 3De Wielepet in Monster
01 October 19:30Monza MA 1 - Velo MA 2De Wielepet in Monster
01 October 19:30Monza HS 5 - Netwerk HS 2De Wielepet in Monster
01 October 21:30Monza HS 4 - Punch HS 7De Wielepet in Monster
08 October 19:30Monza DS 3 - Sovicos DS 8De Wielepet in Monster
08 October 19:30Monza HS 6 - SKC HS 8De Wielepet in Monster
08 October 21:30Monza HS 2 - Timios HS 2De Wielepet in Monster
08 October 21:30Monza DS 2 - Netwerk DS 2De Wielepet in Monster
09 October 14:15Monza JB 1 - Kalinko JB 2De Wielepet in Monster
09 October 14:15Monza MB 1 - PQV Westland MB 1De Wielepet in Monster
09 October 14:15Monza MC 1 - Kalinko MC 5De Wielepet in Monster

Programma Monza
WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 September 19:00Kalinko MA 5 - Monza MA 1Houtrust sporthal in 's-gravenhage
24 September 19:30UFO DS 1 - Monza DS 1De Hofstede in Maasland
24 September 19:30Monza HS 2 - SKC HS 3De Wielepet in Monster
24 September 19:30MVC HS 2 - Monza HS 5De Zuidplas in Moordrecht
24 September 21:30Monza DS 3 - Punch DS 11De Wielepet in Monster
24 September 21:30Monza HS 1 - Velo HS 2De Wielepet in Monster
24 September 21:30Monza HS 3 - Dosko HS 2De Wielepet in Monster
25 September 12:00Punch HS 9 - Monza HS 4TU-Sportcentrum in Delft
25 September 14:15Monza MC 1 - Kalinko MC 3De Wielepet in Monster
25 September 14:30Kalinko MB 3 - Monza MB 1Houtrust sporthal in 's-gravenhage
01 October 19:30Monza HS 5 - Netwerk HS 2De Wielepet in Monster
01 October 19:30SKC HS 6 - Monza HS 6Universitair SC in Leiden
01 October 19:30Monza MA 1 - Velo MA 2De Wielepet in Monster
01 October 20:45Kalinko HS 5 - Monza HS 2Houtrust sporthal in 's-gravenhage
01 October 21:00VCO HS 1 - Monza HS 3De Cuyl in Oegstgeest
01 October 21:15PQV Westland HS 1 - Monza HS 1SC Vreeloo in De lier
01 October 21:30Monza HS 4 - Punch HS 7De Wielepet in Monster
02 October 17:00Velo JB 2 - Monza JB 1Velo-hal in Wateringen
02 October 18:00Zovoc DS 8 - Monza DS 3De Limiet in Zoetermeer
08 October 19:00Kalinko MA 3 - Monza MA 1Houtrust sporthal in 's-gravenhage
Uitslagen Monza
DatumWedstrijdenResultatenSets
18 September 16:30Velo JB 2 - Monza JB 14-025-17, 25-15, 25-11, 25-16
18 September 12:00Punch HS 4 - Monza HS 12-325-18, 23-25, 12-25, 25-21, 13-15
17 September 21:30Monza HS 4 - Kratos '08 HS 83-125-23, 23-25, 25-11, 25-7
17 September 21:30Leython DC HS 3 - Monza HS 34-025-10, 25-16, 25-14, 25-14
17 September 21:30Monza DS 1 - Inter Rijswijk DS 74-025-10, 25-11, 25-16, 25-11
17 September 21:15Velo HS 4 - Monza HS 63-125-23, 25-12, 25-23, 21-25
17 September 19:30Monza MA 1 - Netwerk MA 10-421-25, 22-25, 19-25, 14-25
17 September 19:30Kratos '08 HS 5 - Monza HS 22-325-20, 10-25, 25-18, 12-25, 7-15
17 September 19:30Monza DS 3 - VollinGo DS 73-212-25, 21-25, 25-9, 25-15, 16-14
16 September 19:30VOLEVO DS 10 - Monza DS 21-325-15, 24-26, 22-25, 24-26
09 September 20:00VVV Delta HS 3 - Monza HS 23-025-23, 26-24, 25-20